5 daugiausiai dėmesio sausio mėnesį sulaukę interjerai

Sausis - tai laikas, kai nuo šalčio tesinori slėptis namuose. Jaukiai, saugiai ir stilingai. Dėl to šį mėnesį netrūko įvairiausių būstų interjerų. O kuris labiausiai patiko Jums?

1. Įspūdingo dydžio namai, kurie pasižymi išskirtine elegancija


Garsi amerikiečių dainininkė bei tekstų kūrėja šiuose prabangiuose, 6 aukštų namuose atrado ramybės jausmą svarbiu gyvenimo momentu. Kviečiame pasigrožėti išskirtine interjero tekstūros ir formos kompozicija, kuri sukuria harmonijos jausmą.


Interjerą apžiūrėti galite ČIA


Vida Press


2. 14 kv.m pasakų namelis, kuriame galima atsipūsti nuo miesto šurmulio


Šis 14 kv.m namelis yra įsikūręs tarp dviejų didžiausių Lietuvos miestų, sklype 5 kilometrus nutolusiame nuo Vievio. Pasak projekto autorės architektės Emos Butrimavičiūtės (interjero ir architektūros studija „Utopium“ ), tai yra universali erdvė, kuri gali tapti romantiško pabėgimo vieta, kūrybine studija arba net jogos stovykla.


Pabėgti į šį namelį galite ČIA


Leonas Garbačauskas


3. Nesaldžiai moteriškas interjeras: gilesni atspalviai, įdomesnės faktūros su art deco akcentais


Šį būstą viršutiniame naujos statybos daugiabučio aukšte Naujamiestyje norisi įsigyti vien dėl vaizdo, atsiveriančio pro jo langus: čia tikrąja to žodžio prasme esi arčiau dangaus – pažįstamas jausmas daug keliaujančiai jo šeimininkei. O dizainerei Jovitai Jankauskienei šis projektas suteikė galimybę paeksperimentuoti su tamsesnėmis spalvomis ir art deco stiliaus elementais. 


Pasižvalgyti po šį interjerą galite ČIA


Leonas Garbačauskas


4. 63 kv.m butas Vilniuje: atostogų dvasios kupini jaunos poros namai


Šis 63 kv.m būstas yra įsikūręs Justiniškių rajone, Vilniuje. Jo savininkai – jauna, aktyvi, dirbanti pora, kuri dievina keliones. Interjero dizainerė Jovita Bingelytė pasistengė, kad toks poros gyvenimo būdas atsispindėtų jų gyvenamoje erdvėje.


Interjerą išvysite ČIA


Asmeninis albumas


5. Įžymios atlikėjos Jenifer Lopez butas: moderni erdvė su įspūdinga didmiesčio panorama


Įžymi amerikiečių dainininkė, šokėja bei aktorė Jennifer Lopez su savo antrąja puse buvusiu beisbolininku Alex Rodriguez neseniai pranešė, kad parduoda savo pusę daugiabučio pastato aukšto užimantį butą Niujorke. Šį prabangų būstą šiuo metu galima įsigyti už 15,35 mln. eurų.


Būsto nuotraukų galerija laukia ČIA


Vida Press


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis