Įžymios atlikėjos Jenifer Lopez butas: moderni erdvė su įspūdinga didmiesčio panorama

Įžymi amerikiečių dainininkė, šokėja bei aktorė Jennifer Lopez su savo antrąja puse buvusiu beisbolininku Alex Rodriguez neseniai pranešė, kad parduoda savo pusę daugiabučio pastato aukšto užimantį butą Niujorke. Šį prabangų būstą šiuo metu galima įsigyti už 15,35 mln. eurų.

Pora į 372 kv.m butą įsikėlė palyginus visai neseniai, 2018 metų kovą. Tuomet už jį jiems teko pakloti 13 mln. eurų. Nors porai ši erdvė patiko, laikui bėgant jie nusprendė, kad joje jaučiasi kiek ankštokai ir pradėjo dairytis didesnių namų.


Manhatano rajone įsikūrusį būstą sudaro šie svarbiausi kambariai: trys miegamieji, keturi vonios kambariai, biblioteka su vaizdu į Centrinį parką, erdvi svetainė su valgomuoju, patogi virtuvė bei drabužinė. Bute vyrauja modernus stilius, kuris dera su gyvenimu miesto šurmulyje, bei neutrali spalvų paletė, kuri kuria ramią namų nuotaiką. Tik miegamiesiems buvo parinktos skirtingos dekoro tematikos, kurios kambariams suteikia išskirtinio charakterio.


Pagrindiniame miegamajame buvo sukurta itin jauki atmosfera, kuri nuteikia atpalaiduojančiai. Vizualinę erdvės šilumą skleidžia minkštos tekstūros – lengvos užuolaidos, pūkuotas kilimas, kailis patiestas ant krėslo, unikalus lovos galvūgalis ir pan. Miegamajam taip pat priklauso du elegantiško dizaino vonios kambariai, kuriuose dominuoja prabangiai atrodantis marmuras.Į vaikų miegamuosius spalvų pagalba buvo įleistas žaismingumo jausmas. Berniukų kambariui papildomo charakterio suteikia industrinės stilistikos detalės bei Jungtinės Karalystės vėliavą vaizduojantis kilimas. Mergaičių kambaryje buvo sukurta pavasariška nuotaika – gėlėti raštai, pastelinės spalvos, aukso spalvos akcentai.


Itin įspūdingai šiuose namuose atrodo virtuvės patalpa su marmurinėmis grindimis bei natūralaus ąžuolo spintelėmis. Svetainėje dėmesys krypsta į spalvinius akcentus – mėlynos spalvos fotelių gobeleną bei ryškų modernaus meno kūrinį ant sienos. Bibliotekoje itin patogiai atrodo masyvus sėdimas baldas. Koridoriaus erdvę gražiai užpildo originalūs paveikslai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis