Įspūdingo dydžio namai, kurie pasižymi išskirtine elegancija

Garsi amerikiečių dainininkė bei tekstų kūrėja šiuose prabangiuose, 6 aukštų namuose atrado ramybės jausmą svarbiu gyvenimo momentu. Kviečiame pasigrožėti išskirtine interjero tekstūros ir formos kompozicija, kuri sukuria harmonijos jausmą.

Lady Gaga – slapyvardis, kurį žino kone visas pasaulis. Po šiuo sceniniu vardu slepiasi Stefani Joanne Angelina Germanotta – dainininkė, tekstų kūrėja, aktorė. Neseniai Lietuvos kino teatruose pasirodė filmas „Taip gimė žvaigždė“ (angl. „A star is born“), kuriame ji atliko pagrindinį vaidmenį. Būtent šiame jaukiame būste paskutiniu metu garsi moteris atrasdavo šiek tiek užsitarnautos ramybės.


Vida Press


Neseniai buvo paskelbta, jog yra parduodamas būstas, kuriame Lady Gaga praleisdavo savo poilsio akimirkas paskutinio muzikinio albumo įrašymo metu. Šie elegantiškumu ir ramybe alsuojantys namai yra įsikūrę puikioje Manhatano vietoje, Niujorke. Už būstą šiuo metu yra prašoma 20 mln. eurų.


Įspūdingas 767 kv.m būsto plotas yra išsidėstęs per 6 namo aukštus. Į kiekvieną iš šių aukštų galima pasikelti asmeniniu liftu. Būsto prabanga atsispindi ne tik jo dydyje, bet ir ypatingoje apdailoje bei architektūrinėse detalėse – čia galima rasti milžiniškus langus, aukštas lubas, daugybę židinių ir t.t.


Vida Press


Trečiasis pastato aukštas yra svarbiausia visų šių milžiniškų namų dalis. Jis yra paverstas tikra asmenine poilsio tvirtove. Čia yra įsikūręs ramia spalvų palete pasižymintis pagrindinis miegamasis bei elegantiška, spa primenanti vonia, kurioje yra įrengta sauna bei garo kambarys.Nors pats pastatas buvo pastatytas 1857 metais, buvo investuota daug laiko ir pinigų, kad jo interjeras atitiktų šiuolaikinio žmogaus poreikius tiek estetiškai, tiek funkciškai. Būstui buvo parinktas modernus, neutralių spalvų interjeras, kuriame svarbiausią vaidmenį atlieka forma bei medžiagiškumas.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis