200 kv.m namas Vilniuje: būstas šiuolaikiškai, gerą skonį turinčiai porai

 (124)
Šis 200 kv.m namas, kuris yra įsikūręs Gulbinuose (Vilniuje), priklauso jaunai, išsilavinusiai porai, kuri vertina estetiką ir skoningumą. Interjero dizaineris Eugenijus Byčenkovas (architektūros ir interjero studija „Casablanca“) pasakoja, kad užsakovų suformuotas uždavinys buvo – sukurti modernų, funkcionalų ir erdvų interjerą.
© Leonas Garbačauskas

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Namą sudaro šios erdvės: trys miegamieji, du vonios kambariai, darbo – svečių kambarys, svetainė – valgomasis, skalbykla, techninė patalpa bei garažas. Visoje šio namo interjero apdailoje nuosekliai naudojama spalva – pieno balta, kuri yra priderinta prie natūralių medinių grindų – šis derinys keliauja per visas būsto erdves. Interjero akcentai ir pats būsto charakteris yra kuriami baldų spalvomis, jų faktūromis bei originaliai panaudotais plytelių fragmentais. E. Byčenkovas džiaugiasi, kad namo savininkams itin patiko sodrios spalvos ir faktūros, skulptūriškų formų šviestuvai bei santechnikos prietaisai.

200 kv.m namas Vilniuje: būstas šiuolaikiškai, gerą skonį turinčiai porai
© Leonas Garbačauskas

Įdomu tai, kad šiuose namuose daug sprendimų yra nepastebimi: vėdinimo sistema „slepiasi“ pakabinamose lubose tarp šviestuvų, kondicionierius įmontuotas židinio sienelėje, centrinė dulkių siurbimo sistema suvesta su rozečių ir jungiklių vietomis, dušo galva sanitariniame mazge sutapdinta su lubų plokštuma. Virtuvėje pasirinktas kaitlentės su įmontuoto gartraukio sprendimas, tokiu būdu išvengiant vizualinio barjero palubėje.

Kaip vieną iš įdomesnių funkcinių sprendimų šiuose namuose dizaineris įvardina virtuvės – svetainės zonoje esančią sienelę, kuri buvo šiek tiek padidinta, suteikiant jai daugiau apimties. Ji vizualiai atskyrė skirtingas funkcijas atliekančias zonas ir tapo namo akcentu, įmontavus joje biožidinį bei padailinus medinėmis grindų lentomis.

200 kv.m namas Vilniuje: būstas šiuolaikiškai, gerą skonį turinčiai porai
© Leonas Garbačauskas

Siekiant sukurti erdvės įspūdį, buvo priimti šie sprendimai: laiptinėje suprojektuota minimalistinė laiptų konstrukcija, turėklams panaudotas skaidrus stiklas, norint, kad laiptinė būtų kuo šviesesnė ir lengvesnė. Dušo zonai atskirti panaudota vientisa stiklo atitvara, kurios įėjus į patalpą beveik nesimato, taip sukuriant papildomą erdvumo jausmą.

Išskirtine ir akį patraukiančia interjero detalę E. Byčenkovas laiko šešiakampių plytelių motyvą. Būtent tokios plytelės pasirinktos erdvei pagyvinti. Šešiakampių plytelių motyvas žaismingais inkliuzais įsilieja į bendrą kontekstą.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Namai

Namai, kurie įkvėps naujoms svajonėms

Populiari TV laidų vedėja Ellen DeGeneres neseniai įsigijo būstą, kuris sužavėtų kiekvieną.

Originalu: architektai įgyvendino sunkiai prieinamoms vietovėms skirto modulinio namo projektą

Visiškai įrengtų modulinių namų projektavimo ir gamybos srityse besispecializuojantis Rusijos startuolis „Dubldom“ užsibrėžė tikslą pasiūlyti per dieną be jokio vargo iš vienos vietos į kitą perkeliamų konstrukcijų. Sėkmingai idėją įgyvendinę projektuotojai turėjo išspręsti su patalpų apdaila, taip pat elektros, vandentiekio ir kanalizacijos sistemomis susijusias problemas.

Namai, kurių vis nepavyksta parduoti

Aktorius Johnny Deppas niekaip negali parduoti šio prabangaus būsto. 557 kvadratinių metrų ploto name yra septyni miegamieji, garažas, svečiams skirti vieno miegamojo apartamentai ir, žinoma, baseinas.

Spalio mėnesio žurnale „Mano namai“ – prisiminimai apie jūrą ir visi mėlyni atspalviai

Spalį žurnale „Mano namai“ rasite ne vieną temą apie jūrą – ji neabejotinai prižadina prisiminimus apie praėjusias atostogas.

Gyventi įmanoma ir taip: namai po tiltu

Originali būsto-olos idėja kilo buvusiam santechnikui Fernando Abellanasui, kuris pasirinko naują kryptį savo gyvenime ir tapo dizaineriu.

25 kv.m sodo namelis: ir tokioje erdvėje galima susikurti svajonę (10)

Vos 25 m² sodo namelyje sumaniai suprojektuotos visos įprastiems namams reikalingos funkcinės zonos, o interjeras – stilingas, šiuolaikiškas ir patogus. Pažiūrėkite, kokie sprendimai padėjo išvengti ankštos erdvės pojūčio.

250 kv.m namas: viskas dėl įspūdingo vaizdo (5)

Architektų pora vos per septynis mėnesius ant seno, praėjusio amžiaus viduryje kalvotose, miškais apaugusiose Devono apylinkėse stovėjusio betoninio namuko pamatų pastatė ir įrengė modernų, prie aplinkos derantį karkasinį gyvenamąjį namą, kuriame buvo pritaikytos ekologiškos atsinaujinančios energijos technologijos, suprojektuotas stilingas bei funkcionalus interjeras ir įrengta didžiulė terasa, nuo kurios atsiveriantis vaizdas į eglių miškais apaugusias Devono kalvas pakerta kojas.

Įvertinkite supermodelio C. Crawford naujų namų interjerą (2)

Supermodelis Cindy Crawford turi dar vieną progą švęsti - ji ką tik įsigijo šiuolaikišką namą Beverly Hillse (JAV, Kalifornija), kuris kainavo daugiau nei 11,6 milijono JAV dolerių.