Numerologija: kaip būsto numeris veikia jūsų gyvenimą

Kokiu numeriu pažymėtame name gyventi palankiausia? Kokia energija vyrauja mūsų namuose? Pasidomėkime, kokią reikšmę numerologija turi mūsų namams.


Numerologija – tai senovinė ezoterinė disciplina, nagrinėjanti ryšį tarp skaičių ir kosminės energijos.


Jei gyvenate privačiame name, numerologiniu skaičiumi laikomas konkretus namo numeris, o jei bute – buto numeris. Jei namo ar buto numeris vienaženklis, tai ir bus jūsų namų skaičius. Jei dviženklis ar triženklis – numerologinį skaičių gausite sudėję visus skaitmenis, kol gausite vienaženklį skaičių, pavyzdžiui, jei namo ar buto numeris 25, tai 2 + 5 = 7. Jei namo ar buto numeris 78, tai 7 + 8 = 15, ir tada 1 + 5 = 6.


Skaičius 1


Skaičius 1 numerologijoje reiškia kelio pradžią, nepriklausomybę, gaivumą, augimą ir ieškojimus. Tokiomis savybėmis pasižymi ir šio namo gyventojai – jie darbštūs, nuoseklūs, dažnai juos lydi didesnė sėkmė nei aplinkinius. Tokiu skaičiumi pažymėtame būste patariama laikytis aukštų švaros standartų ir minimalizmo principų, nekaupti daug baldų ir daiktų, kurie užtvenkia energijos srautus.


Sėkmingiausios spalvos – balta, auksinė ir švarūs ryškių spalvų atspalviai.


Skaičius 2


Šiuo skaičiumi pažymėtame būste vyrauja komfortas, šiluma, jaukumas ir svetingumas. Šis skaičius užtikrina harmoningą šeiminį gyvenimą, kai visi šeimos nariai jaučiasi saugiai ir komfortiškai. Gyventojai pasižymi diplomatiškumu, sąžiningumu ir tolerancija, jie gerbia vieni kitų poreikius.


Palankiausi rožiniai, balti ir kreminiai atspalviai.


Skaičius 3


Šiuo skaičiumi pažymėti namai kupini kūrybinės energijos ir laisvės. Tokiuose namuose nėra disciplinos ir griežtų taisyklių, nėra apribojimų. Jie labiausiai tinka gyvenimą mylintiems žmonėms, kūrybingoms asmenybėms, kurie namuose jaučia gilias emocijas. Šiuose namuose lankosi daug svečių ir niekada nebūna nuobodu. Tačiau žmonėms, kurie labiausiai vertina ramybę ir privatumą, tai nėra geriausias pasirinkimas.


Palankiausi geltoni ir alyviniai atspalviai.


Skaičius 4


Tokiu numeriu pažymėtuose namuose vyrauja stabilumas ir saugumas. Namų energija skatina nuolatinę raidą ir daiktų reorganizavimo poreikį. Tokie namai tinka praktiškiems žmonėms ir užtikrina sėkmingus tarpusavio santykius bei verslo reikalus. Šių namų gyventojai jaučia pusiausvyrą ir apsaugą. Paslėpta ketverto pusė byloja apie santykių problemas ir materialinius sunkumus, bet tokį poveikį galima pašalinti pakeitus spalvų gamą interjere ir įsigijus kambarinių augalų. Namų duris geriausia nudažyti ryškia spalva.


Palankiausi rudi, žali, smėliniai ir balti atspalviai.


Skaičius 5


Šiuo skaičiumi pažymėtuose namuose visada renkasi svečiai, vyksta renginiai, čia vyrauja aktyvumas ir judėjimas. Namų dinamika atsispindi ir jų gyventojuose, kurie niekaip negali numalšinti veiklos alkio. Šiuose namuose ramu nebūna, juose neįmanoma gerai pailsėti po sunkios darbo dienos. Galbūt tokius namus reikės reguliariai remontuoti, nes visada atsiras nesutvarkytų kampų.


Šiuose namuose labiausiai tiks ryškios, sodrios spalvos.


Skaičius 6


Šių namų energija sutelkta į grožį, visapusiškumą, simetriją, jie tinka šeimoms ir kūrybingiems žmonėms. Dėl palankaus skaičiaus 6 poveikio šiuose namuose vyrauja linksma atmosfera. Šių namų gyventojai puikiai sutaria tarpusavyje ir su draugais. Tai namai, kuriuose vaikai jaučiasi saugūs, o suaugusieji padeda vieni kitiems.

Įsirengdami namus neapkraukite jų per didele spalvų gama ir dekoru. Harmonijos energiją išsaugosite, jei naudosite tarpusavyje derančius atspalvius.


Skaičius 7


Namai pripildyti dvasinės energijos, tai tikras rojus tiems žmonėms, kurie mėgsta būti vieni ir mąstyti. Šių namų atmosfera palanki ramybei, žinių paieškai ir dvasinės išminties kaupimui. Tai vieta, kurioje būnant atsiranda laiko pažinti save. Tokie namai labiausiai tinka dvasiniais dalykais besidomintiems žmonėms, o tiems žmonėms, kuriuos labiau domina materialinės vertybės, šių namų energija gali trukdyti.


Įsirengiant tokius namus reikia palikti daug atviros erdvės – neapsikraukite baldais.


Skaičius 8


Namai su stipria energija. Skatina materialinę gerovę, sėkmę ir puikiai tinka žmonėms, kurie orientuojasi į pasiekimus. Vis dėlto reikėtų skirti dėmesį ne tik darbui, bet ir šeimai, ypač vaikams. Interjere turėtų vyrauti prabangos ir moderno stilius. Reikėtų vengti suskilusių ar sulūžusių daiktų.


Palankūs atspalviai: natūralūs smėliniai tonai su raudonais akcentais.


Skaičius 9


Šių namų energija sutelkta į meilę, užuojautą ir priėmimą. Čia dažniausiai gyvena itin empatiški žmonės, kuriems labai svarbi kitų žmonių gerovė ir nuotaika. Šiuose namuose visuomet laukiami svečiai, nepriklausomai nuo paros meto ir savaitės dienos.


Palankią namų energetiką skatina prislopinti ir šalti tonai, taip pat kambariniai augalai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis