10 neįprastų dizaino sprendimų

Šiais metais pateikėme Jums ne vieną išskirtinį interjerą. Tad išrinkome 10 įdomesnių interjero sprendimų, kurie patraukė Jūsų dėmesį.

1. Esame įpratę, kad mūsų miegamasis būtų apsuptas keturių sienų. Tačiau visuomet galime eksperimentuoti. Architektė Renata Mockutė kurdama vieno lofto interjerą nenorėjo, kad jame būtų suvaržytų erdvių.

Jos nuomone, miegamasis, tai nesuvaržyta pertvarų ar sienų zona. Nuotraukoje matote, jog šviesios žemės tonų spalvos dera greta kontrastingų juodų atspalvių akcentų – šviestuvų, tekstilės. O lengvos konstrukcijos balto tono tvorelė skiria miegamojo zoną, kartu pabrėždama erdvės pratakumą.

S.Puzanskij nuotr.

Visą šio lofto interjerą galite pamatyti ČIA

2. Stikliniai laiptai. Jeigu namuose norisi kuo daugiau šviesos, vienas iš sprendimų gali būti stikliniai laiptai. Galbūt iš pradžių bus kiek nedrąsu jais lipti, bet vėliau tai taps organiška interjero dalimi.

Namą, suformuotą iš garažo, kuriame yra šie laiptai, galite įvertinti ČIA

I.Budzeikaitės nuotr.

3. Kabantis židinys su paslėpta nuo bendros erdvės malkų spintele, kuri pasiekiama iš holo. Visas židinio baldo stalviršis yra pagamintas iš natūralaus akmens.

A.Stepankevičiaus nuotr.

Visą šį interjerą galite pamatyti ČIA

4. Pastelinių spalvų vyravimas interjere. Bijote, kad pasitelkus tik šviesias spalvas butas atrodys nuobodžiai? Tai netiesa - skirtingi koloritai, paveikslai, įvairios tekstūros padės sukurti vientisą ir harmoningą atmosferą.

A.Narmanto nuotr.

Atnaujintą būstą Užupyje įvertinkite ČIA

5. Namų biblioteka. Ji gali būti įkurta netgi laiptų aikštelėje.

A.Narmanto nuotr.

113 kv.m dviejų aukštų butą Kaune apžiūrėkite ČIA

6. Kolekcijos. Jei turite surinkę įdomią kolekciją, neslėpkite jos spintelėse. Išdėliokite ją įvairiausiose vietose. Nebijokite eksperimentuoti - vienur padėkite didesnę dalį kolekcijos, kitur tik kelis egzempliorius, taip sukurdami užuominą.

I. Budzeikaitės nuotr.

Interjerą, kuriame karaliauja karvės, galite išvysti ČIA

7. Ovali virtuvės sala. Kai vienoje erdvėje talpinama svetainė, virtuvė ir valgomasis, vienas svarbiausių kriterijų - estetika. Tam tinkamas sprendimas - ovali virtuvės sala, kurioje galite viską sutalpinti, o kartu ir paslėpti.

I.Budzeikaitės nuotr.

I.Budzeikaitės nuotr.

Po šį namą galite paklaidžioti ČIA

8. Smulkmenos. Namų visumą ir tikrąjį veidą sukuria detalės. Tad net ir būdami kelionėse dairykitės originalių aksesuarų, kurie įneštų į Jūsų namus kitokių spalvų. Nuotraukoje vaizduojamas pakabukas, kuris naudojamas raktams kabinti. Ši zuikio galvutė buto šeimininkus pasitinka tik įžengus į būstą.

I.Budzeikaitės nuotr.

Visą būstą, kuriame karaliauja aksesuarai iš kelionių, galite peržiūrėti ČIA

9. Daug kas svajoja, bet mažai kas ryžtasi įrengti didžiulę drabužinę. Nereikia bijoti, kad ji sugriaus namų harmoniją. Visuomet galima atrasti sprendimą, jog net praviros durų nedarkytų būste vyraujančios tvarkos.

Monika Gete Photography nuotr.

Visą interjerą galite pamatyti ČIA

10. Populiarus, ekonomiškas sprendimas, kuriam dar nedaug kas ryžtasi. Taip, mes kalbame apie palečių naudojimą namų interjero kūrime. Lova iš palečių gali tapti ne tik praktišku, bet ir estetišku sprendimu.

I.Budzeikaitės nuotr.

Interjerą, kuriame yra ši lova, galite išvysti ČIA

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis