5 įspūdingiausi praėjusio mėnesio interjerai

Kiekvieną mėnesį portale apžvelgiame originaliausius interjero sprendimus. Kviečiame peržiūrėti praėjusio mėnesio daugiausiai dėmesio sulaukusių interjerų penketuką.

188 m² rekonstruotas trijų aukštų kotedžas: neypatingą paversti ypatingu


Rekonstruojamo trijų aukštų kotedžo projekto autorė Indrė Dorofėjūtė sako, kad šiame projekte turėjo užduotį neypatingą, standartinę gyvenamąją erdvę paversti ypatinga, todėl erdvių suvokimo, zonavimo klausimai buvo sprendžiami apdailos medžiagomis. Interjere pritaikyti originalūs plokštumų dekoro sprendimai, derinama betono ir medžio apdaila, susipina žemės ir žalsvi atspalviai, akcentuojamos išgrynintos interjero objektų formos, kurių visuma sukuria jaukią ir harmoningą erdvę.188 m² kotedžo interjeras
188 m² kotedžo interjeras
Norbert Tukaj


Interjerą išvyskite ČIA.


PRIEŠ ir PO: apleistas namas virto atgaivą suteikiančiu vasarnamiu


Jauna interjero dizainerės Ievos Čiginskienės šeima, kone prieš metus įsigijusi apleistą, kurį laiką negyvenamą 1955 metų statybos 70 m² ploto namą, čia svajojo įsirengti vasarnamį, kuriame galėtų mėgautis atostogomis ar pasikūrenę krosnį jaukiai leisti šaltus rudens ar žiemos savaitgalius, tad iš karto kibo į darbus.Sodyba prieš pokyčius
Sodyba prieš pokyčius
Projekto autorių nuotr.


Pokyčius išvyskite ČIA.33 m² buto interjeras: spalvos, vizualiai didinančios erdvę


Projektuojant nedidelio buto Paryžiuje interjerą pagrindinis dėmesys skirtas erdvės optimizavimui, todėl buvo perplanuotos funkcinės zonos, įrengtos paaukštintos miegamojo grindys su papildoma daiktų saugojimo vieta, pritaikyti transformuojami baldai.
33 m² butas Paryžiuje
33 m² butas Paryžiuje
Stéphane Deroussent


63 kv. m. butas Vilniuje - romantišku minimalizmu alsuojantis interjeras


Šviesus, jaukus ir romantišku minimalizmu alsuojantis interjeras atspindi namų šeimininkų poreikius – gyventi raminančioje, patogioje erdvėje, į kurią gera grįžti po dienos darbų ir kurią paprasta prižiūrėti. Šis interjeras išsiskiria paprastais, tačiau unikalumo namams suteikiančiais sprendimais.


63 m² buto interjeras
63 m² buto interjeras
Leonas Garbačauskas


Interjerą išvyskite ČIA.


190 m² namo interjeras: santūrios prabangos kupini namai


Prabangus, bet santūrus – remiantis tokia mintimi buvo projektuojamas šių erdvių ir šviesių namų interjeras. Subtilūs spalviniai akcentai juose keliauja iš vieno kambario į kitą sukurdami vientisą, tačiau vis kitaip intriguojančią erdvę, o estetinis patrauklumas dera su praktiškais sprendimais suteikiančiais gyventojams kuo daugiau patogumo.


190 m² namo interjeras
190 m² namo interjeras
Rūta Strakšaitė


Interjerą išvyskite ČIA.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis