Penki PRIEŠ ir PO projektai: kaip kardinaliai gali pasikeisti namai

Padaryti namo rekonstrukciją - tai didžiulis darbas tiek pinigų, tiek laiko atžvilgiu. Tačiau įveikus šį kelią - rezultatas dažniausiai maloniai nustebina.

Pateikiame penkis PRIEŠ ir PO projektus, kurie buvo publikuoti ManoNamai.lt portale. Gal ir Jūs darėte rekonstrukciją ar susikūrėte gražų intejerą savo namuose? Lauksime laiškų: manonamai@delfi.lt

1. Prieš ir po: sovietinio 47 kv.m buto atnaujinimas

Laisvai samdomas operatorius Martynas Zaremba balandžio mėnesį išsikėlė tikslą – atnaujinti būstą per tris mėnesius ir kuo mažiau investuoti. Pirminis planas išleisti 20 tūkst. Lt nepasiteisino, tačiau būstas su interjero dizainerės Aistės Lukšaitės pagalba, įgavo naują veidą.

I.Budzeikaitės nuotr.

Interjerą galite apžiūrėti ČIA

2. Prieš ir po remonto: kaip senas būstas virto vintažu dvelkiančia erdve

Skaitytoja Inga portalui Manonamai.lt papasakojo apie savo remonto sprendimus. Moteris pati atrado būdą, kaip sukurti sau mielus namus. O tai apėmė nuo antikvarinių baldų paieškų kitame mieste iki užuolaidų ir tapetų derinimo.

I.Budzeikaitės nuotr.

Interjerą galite apžiūrėti ČIA

3. PRIEŠ IR PO: 24 kv.m butas Užupyje

Užupyje esantį 24 kv.m butą jau seniai reikėjo remontuoti. Šioje publikacijoje pamatysite, kaip būstą galima šiuolaikiškai atnaujinti, o kartu išsaugoti jo autentiškumą.

A.Stepankevičiaus nuotr.

Interjerą galite apžiūrėti ČIA

4. PRIEŠ ir PO: 146 kv.m buto rekonstrukcija

146 kv.m buto interjero sprendimus padiktavo savininkų noras turėti šiltą, jaukų butą. Tai sukurti padėjo šviesios pastelinės spalvos ir gėlių motyvai.

E.Kurauskas nuotr.

Interjerą galite apžiūrėti ČIA

5. PRIEŠ ir PO: 29 kv.m erdvės rekonstrukcija Vilniaus senamiestyje

Nors 29 kvadratinių metrų butas – gana maža erdvė, tačiau norint patalpą pilnai įrengti, kai joje vien tinko ir dažų nepaliestos sienos, darbo įdėti reikia nemažai. Tiesa, ir interjeras, numačius būsto padalinimą į du aukštus, yra didelis galvosūkis. Tačiau trenere dirbanti Valda Lukošiūtė pasiryžo pačiame Vilniaus senamiestyje esantį apleistą pastatą paversti jaukiais namais ir jai pavyko.

G.Vidžiūno nuotr.

Interjerą galite apžiūrėti ČIA

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 6 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis