5 įspūdingiausi praėjusio mėnesio interjerai

Praėjusį mėnesį portale Mano namaipublikavome išskirtinius interjerus, sulaukusius daugybės dėmesio. Kviečiame prisiminti juos.

98 m² buto Vilniuje interjeras: prabangos įspūdį kuriantys elementai


Per du aukštus suprojektuotas erdvus butas Vilniuje šalia Neries buvo įrengtas šiuolaikiškai ir kokybiškomis medžiagomis, tačiau čia trūko šviesių pojūčio ir šlakelio romantikos, tad naujoji jo gyventoja nutarė pakeisti įvaizdį – suteikti daugiau moteriškumo. Iš ankstesniojo interjero teliko tik parketlentės, laiptai ir kiek atnaujinti virtuvės baldai. Naujai namų stilistikai sukurti parinkti šiuolaikiški sprendimai, modernios klasikos detalės ir prabangos įspūdį kuriantys elementai – nuo blizgių paviršių, metalinių aukso spalvos akcentų iki aksominių audinių.98 kv. m. buto interjeras
98 kv. m. buto interjeras
Benas Šileika


Po interjerą pasidairykite ČIA.


80,80 kv. m. atostogų būstas Juodkrantėje: interjeras, susiliejantis su aplinka


Trijų miegamųjų butas įrengtas rekonstruotame buvusių sovietinių pastatų komplekse Juodkrantėje, kur anksčiau buvo pasieniečių kareivinės. Čia suprojektuoti nauji, šiuolaikiškai įrengti būstai. Projekto autorė interjero dizainerė Irma Pivo pasakoja, kad po rekonstrukcijos funkcinės erdvės buvo gerai apgalvotos ir logiškai išdėstytos, puikiai atitiko šeimininkų poreikius, tad jokių kardinalių pokyčių daryti neprireikė. Visas dėmesys buvo sutelktas interjero koncepcijai kurti.Būsto interjeras
Būsto interjeras
Benas Šileika


Po interjerą apsižvalgykite ČIA.


90 m² butas: erdvė, paskaninta skaniais ryškių spalvų akcentais


Šie nuotaikingi namai išsiskiria žaismės ir modernaus loftinio stiliaus deriniu, tokią interjero idėją pamėtėjo čia buvusios monolitinės lubos, būdingos industriniams pastatams. Lubos, butą juosianti terasa ir pro didelius langus atsiveriantis gražus kraštovaizdis tapo esminiais projekto elementais, todėl lubas nuspręsta palikti atidengtas, o iš visų kambarių suprojektuoti patogius išėjimus į terasą.


Būsto interjeras
Būsto interjeras
Leonas Garbačauskas


Interjerą išvyskite ČIA.


PRIEŠ ir PO: senas miegamasis virto jaukiu, bohemišku vonios kambariu


Prieš metus įsigijusi seną rąstinį namuką Rumšiškėse, menininkų šeima jo atnaujinimo ėmėsi patys, o buvusį miegamąjį pavertė jaukiu, bohemišku vonios kambariu, kuriame įkomponavo ir savo seną svajonę – vonią su liūto kojelėmis.
Vonios kambarys po pokyčių
Vonios kambarys po pokyčių
Lina Drižiūtė


Išvyskite pokyčius ČIA.


Karantinas daugelį privertė nauju žvilgsniu įvertinti savo namus. Daugiau čia praleisto laiko neišvengiamai atskleidė, kad tam tikros erdvės namuose ne visai patogios arba joms trūksta jaukumo. Taip nutiko ir Indrei Stonkuvienei. Karantino metu nuosavą kiemą atradusi iš naujo, ji panoro atnaujinti ir seną terasą. Šiandien žinoma moteris jau džiaugiasi rezultatu ir dar vienu jaukiu kambariu lauke.


PRIEŠ IR PO: Indrė Stonkuvienė parodė atnaujintą terasą


Indrės terasa po pokyčių
Indrės terasa po pokyčių
Organizatorių archyvas


Išvyskite pokyčius ČIA.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis