TECE gaminiai iš pasaulio dizaino elito jau Lietuvoje

Įsirengti vientisą, modernų vonios kambarį tampa dar lengviau. Į Lietuvos rinką atkeliavo naujosios vandens nuleidimo plokštelės bei dušo latakų profiliai, savo spalvine gama ir faktūra priderinti prie garsaus vonios aksesuarų prekės ženklo AXOR produkcijos. Šio ženklo gaminių dizainą kuria žymiausi Pasaulio dizaineriai, diktuojantys mūsų laikmečio madą – Philppe Starck, Patricia Urquiola, Antonio Citterio ir kiti. Stilingų nuleidimo mygtukų ir dušo latakų autorė – vokiečių santechnikos įrangos kompanija TECE

Prie AXOR praustuvų ir dušo vandens maišytuvų priderinta TECEsquare vandens nuleidimo plokštelė ir dušo latakas TECEdraiprofile. Gamintojai parinko tuos gaminius, kurie išsiskiria elegantišku dizainu ir funkcionalumu.


Gamintojo archyvas


Pasak TECE atstovų, šie produktai geriausiai atspindi abiejų kompanijų filosofiją siekti tobulumo visur – estetikoje, inovacijose, kiekvienoje detalėje. Tobulas produktas yra kažkas daugiau nei formos ir technologijos derinys. Tai grožis, įkvepiantis džiaugsmą gyventi!


Gamintojo archyvas


Trys naujos intensyvios spalvos


Naujų nerūdijančio plieno plokštelių spalvinė gama – juodo chromo, geltono ir raudono aukso, blizgios ir matinės. Spalva ypatingai sodri, todėl mygtukas tampa puošnia vonios interjero detale. Paviršius padengtos specialia medžiaga, ant kurios nelieka pirštų atspaudų. Plokštelės itin atsparios dilimui ir įbrėžimams, sukurtos konceptualiam interjerui, kuriame kiekviena detalė apgalvota ir suderinta su visa supančia aplinka, turinčia savitą charakterį ir nuotaiką.


Gamintojo archyvas


Tų pačių spalvų dušo latakus taip pat galima derinti pagal poreikį prie grindų, sienų dangos ar kitų vonios kambario aksesuarų. Vizualiai lengvi ir elegantiški profiliai yra tvirti bei funkcionalūs.


Gamintojo archyvas


Integruotos į bendrą sistemą


Naujosios TECE vandens nuleidimo plokštelės, kaip ir visos kitos, tinka bet kuriam šio gamintojo vandens bakeliui. Potinkiniai rėmai pakabinamam unitazui, bakeliai ir visos vandens nuleidimo plokšteklės yra apjungti į vieną sistemą. Tai leidžia laisvai rinktis komponentus iš viso produktų asortimento ir juos derinti pagal poreikį ir savo skonį.


Gamintojo archyvas


Kompanija TECE, kurdama vandens inžinerinę įrangą, prioritetą skiria dizainui, tuo pačiu užtikrindama geras technologines savybes – patogumą montuoti ir naudotis, patikimumą.


Daugiau informacijos: www.tece.lt

Užsakymo nr.: PT_57894

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis