Laistymo sistema, kuri palengvins galvos skausmą per karščius

FISKARS pristato naują „Waterwheel“ laistymo sistemą, kurią sudaro visa apimanti ritė palengvinanti sodo laistymą. 

Patenkinančios entuziastingų sodininkų poreikius visame pasaulyje, novatoriškos apvalios laistymo sistemos iš „Waterwheel“ produktų linijos yra visiškai mobilios, todėl nereikia tvirtinti prie sienos ar kilnoti sunkių žarnų. Horizontalus dizainas leidžia sistemai suktis 360º kampu, todėl laistoma pasiekiant toliau.


2016 metais modernus FISKARS „Waterwheel“ laistymo sistemos dizainas apdovanotas „Red Dot“ apdovanojimu kategorijoje „Geriausias iš geriausių“. Šios laistymo sis apima: trijų skirtingų dydžių vandens čiaupo jungtis, reguliuojamą purkštuvą, purkštuvo atramą, aukštos kokybės žarną, žarnų jungtis ir adatą vejai.


Visi priedai sudėti lengvai pasiekiamoje saugojimo erdvėje ritės viduje. Į šią liniją įeina įvairūs dydžiai, pritaikyti kiekvienam sodui ir sodininkui: „Waterwheel S“, „Waterwheel M“, „Waterwheel L“,, taip pat neseniai pristatytas „Waterwheel“ automatinis XL, kuris gali būti su ratukais arba be jų.


Gamintojo archyvas


Savo atliktuose tyrimuose FISKARS nustatė, kad 90% sodininkų teigia, jog ši veikla turi daugiau įtakos gerai emocinei būklei nei joga, o 40% teigia, kad tai geriau nei laiko leidimas su artimu žmogumi. Kompanija siekia pagerinti emocinę būklę, entuziastingiems sodininkams siūlydama sprendimus kasdieniams poreikiams be streso: 0% streso, 100% laimės.

Užsakymo nr.: PT_56280

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis