Kalėdinių dekoracijų idėjos, kurias namuose gali susikurti kiekvienas

Nors prasidėjus šventiniam šurmuliui bėgame į parduotuves dairytis naujų blizgučių, pasiekusių mados viršūnes, užmirštame, kad metai iš metų į spintą krauname senus papuošimus, laukiančius naujo sublizgėjimo dienos. Vis garsiau pasaulyje kalbant apie tvarų vartojimą kviečiame šiemet kartu iš panaudotų daiktų sukurti naujus stebuklus, kurie ne ką prasčiau papuoš namus ir sumažins šventines išlaidas.

Gamtos dalelė namuose

TIKKURILA mokymų centras kasmet sutraukia būrį smalsuolių, norinčių senus daiktus prikelti naujam spindėsiui, pasitelkus vos keletą eurų kainuojančias priemones. Interjero dizainerė Rūta Jankūnienė džiaugiasi, jog šiemet madingos įvairiausios spalvos, tad nebūtina vaikytis ir pirkti vieno kolorito papuošimų. Svarbu išlaisvinti fantaziją ir leisti jai skleistis puošiant namus.

Nustebinkite artimuosius kalėdinį vainiką sukarpę iš kartoninių rulonėlių, suklijavę juos į apvalią formą ir į vidų prikaišioję žaisliukų. Kita idėja - kalėdinis vainikas iš konkorėžių, samanų, senų eglutės žaisliukų ar net džiovintų citrusinių vaisių griežinėlių. Šios išskirtinės dekoracijos ne tik kvepės mišku ir Kalėdomis, bet ir orignaliai papuoš duris.


TIKKURILA nuotr.

Šį kartą TIKKURILA mokymų centras dalijasi keturiomis paprastai pagaminamomis idėjomis, kurios pravers ne tik puošiant namus artėjančioms Kalėdoms, bet ir pakuojant dovanas ar serviruojant šventinį stalą.

1. Vainikas iš antrinių žaliavų

Visi namuose galime rasti įvairių nenaudojamų plastmasinių daiktų, kuriuos galvojame išmesti, tačiau dailiai papuošus iš jų gali gimti originali kalėdinė dekoracija!


TIKKURILA nuotr.

Mokymų metu buvo dažomos plastmasinės atitvėrimo uždangos, ant kurių dalyviai dekoravo eglės šakų vainikus, ar net pagrindą ant sienos kabančiai eglei.

Kaip įgyvendinti:

1. Plastmasinį pagrindą nudažykite perlamutriniais dažais TIKKURILA „Taika Helmiäismaali“ (prabangias spalvas galite rinktis iš spalvyno ČIA). Siekiant geresnio sukibimo, prieš dažymą galima gruntuoti gruntu TIKKURILA „Otex Akva“.

2. Tada ant jo dėliokite įvairius vainikų variantus iš eglės šakų, kankorėžių, žvakių ir pan.


TIKKURILA nuotr.

2. Dovanas pakuok užrašytuose stiklainiuose

Virtuvėje dažnai naudojami stiklainiai žolelėms, prieskoniams ar miltams laikyti gali tapti puikia dovana. Nudažykite stiklainį dažais, leidžiančiais rašyti kreida, užrašykite palinkėjimą arba vardą, kam skiriate dovaną, ir pripildykite jį saldainių.


TIKKURILA nuotr.

Kaip įgyvendinti:

1. Dažykite dažais TIKKURILA „Liitu“, kurie yra spalvinami visomis Jūsų pageidaujamomis spalvomis. Šį kartą mes siūlome naudoti pastelines spalvas Y406 ir X440.

2. Nardinkite stiklainius į dažus ir leiskite išdžiūti. Priklausomai nuo to, kaip nardinsite stiklainius, išgausite skirtingas formas ir skirtingo dydžio plotus ant kurių vėliau galėsite rašyti kreida.

SVARBU! Išdžiūvus dažams, neskubėkite rašyti kreida. Palaukite apie savaitę, tuomet tikrai galėsite drąsiai dekoruoti, o panorėjus be vargo nuvalyti užrašus.


TIKKURILA nuotr.

3. Blizgūs kankorėžiai vietoje stalo kortelių

Tai originali idėja stalo dekorui, kuri puikiai tiks Kūčių vakarui, Naujųjų metų sutiktuvėms, teminiam vakarėliui, gimtadieniui ar kam tik sugalvosite. Dažykite kankorėžius dekoratyviniais dažais TIKKURILA „Taika Glow“. Šių dažų paslaptis slypi prabangiame, blizgančiame, perlamutriniame atspalvyje. Nudažytus kankorėžius galite naudoti kaip vardų, palinkėjimų ar smagių piešinių laikiklius ar tiesiog dekoro elementus. Tai tin lengvas ir greitas būdas susikurti šventinę dekoraciją!


TIKKURILA nuotr.

Kaip įgyvendinti:

1. Dažykite kankorėžius juos panardinant perlamutriniuose dažuose TIKKURILA „Taika Helmiäismaali“.

2. Palaukite, kol nudžius ir įkiškite korteles į griovelius. Svarbu, kad popierius būtų plonas.


TIKKURILA nuotr.

4. Šventinis rėmelis dovanai

Blizgančios, auksu dekoruotos namų interjero detalės visada atrodo įspūdingai. Kalėdų laikotarpiu namuose susikurti sau prabangią ir stilingą aplinką galite itin greitai ir paprastai. Rinkitės auksinę, sidabrinę ar kitą jums gražią blizgią TIKKURILA „Taika Helmiäismaali“ spalvą, kur tiks prie jūsų interjero. Visą spalvyną rasite ČIA.


TIKKURILA nuotr.

Kaip įgyvendinti:

Panardinkite rėmelį į dekoratyvinius dažus TIKKURILA „Taika Pearl“ ir leiskite išdžiūti. Štai ir viskas!


TIKKURILA nuotr.

Išlaisvinkite fantaziją ir šventinis jausmas namuose jums nieko nekainuos.

TIKKURILA mokymų centras ketvirtadieniais organizuoja nemokamus dažymo mokymus įvairiomis temomis. Registruotis į mokymus iš anksto galite ČIA.

Užsakymo nr.: PT_76600431

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis