5 originalios lubų dizaino idėjos (1)

Lubos dažnai yra vadinamos penkta kambario siena, kuri kuriant interjerą yra šiek tiek užmirštama ir paprasčiausiai padengiama baltos spalvos dažais. Tačiau net ir nedidelis papildomas dėmesys šiai kambario daliai, gali visiškai pakeisti erdvę ir suteikti jai papildomo charakterio. Pristatome kelias originalias lubų dizaino idėjas.

Lubų dažymas pasirinkta spalva

Paprasčiausias būdas luboms suteikti papildomo charakterio – vietoje baltos spalvos dažų naudoti kitą spalvą. Lubas nuo seno yra įprasta dažyti baltai, tačiau kitos spalvos pasirinkimas gali transformuoti erdvę.

Interjero taisykles visada galima laužyti ir ieškoti unikalių sprendimų savo namų erdvei, pavyzdžiui, lubas dažyti galima netgi juoda spalva, taip sukuriant itin dramatišką efektą. Bet net ir nedidelis spalvos pokytis, pavyzdžiui, lubų dažymas pilka spalva, erdvei gali suteikti papildomo žavesio.

Shutterstock

Tapetų klijavimas ant lubų

Jeigu lubų dažymas pasirinkta spalva neatrodo pakankamai ekstravagantiškas pokytis, lubas galima ištapetuoti. Tapetai – ypatinga apdailos medžiaga, nes ji išsiskiria savo pasirinkimo gausa. Galima rinktis iš skirtingų spalvų, raštų, tekstūrų. Lubos padengtos tapetais priverčia pakelti akis į viršų. Tokios lubos gali tapti svarbiausiu viso interjero akcentu.

Atidengtos sijos

Atidengtos medinės sijos interjere kuria vizualinio gylio įspūdį. Kambarys su tokiomis sijomis iš karto atrodo charakteringiau. Mediena erdvei suteikia papildomos šiltos faktūros ir kuria jaukią atmosferą.

Shutterstock

Kadangi ne visuose namuose yra medinės sijos, kurias galima atidengti, galima įsigyti ir dirbtines sijas.

Betoninės lubos

Betonas šiuo metu yra labai populiari interjero tendencija. Interjero dizaino ir architektūros leidiniai yra pilni fotografijų su betoninėms grindimis, sienų bei lubų apdaila. Betoninės lubos interjerui suteikia papildomos tekstūros, gylio ir kontrasto. Taip pat tokios lubos vizualiai atrodo aukštesnės.

Shutterstock

Įtempiamos lubos

Įtempiamos lubos – tai polivinilchlorido (PVC) plėvelė ištempta palubėje ant metalinio ar plastikinio karkaso. Po jomis galima paslėpti ventiliacijos, signalizacijos bei priešgaisrines sistemas. Šios lubos yra ypatingos tuo, kad ant jų galima išgauti bet kokį vaizdą ar spalvą.

Shutterstock

Paruošta pagal Statybairapdailosdarbai.lt informaciją

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis