„LG OLED evo“ televizoriai: pagrindinės funkcijos

Pikselių raida – taip galite apibūdinti naujus LG televizorius. LG OLED evo televizoriai perkelia OLED technologiją į visiškai naują lygį, suteikdami dar daugiau ryškumo, kad sukurtumėte itin tikroviškus vaizdus su nuostabiu aiškumu ir detalumu.

2021 metais LG televizoriai aprūpinti papildomu liuminescencinės medžiagos sluoksniu, dėl kurio šviesos bangos ilgis yra tikslesnis. Tokie LG televizoriai padidina ne tik efektyvumą, bet ir pikselių ryškumą. Šviesos dioduose naudojamos medžiagos taip pat buvo optimizuotos, kad padidintų šviesos intensyvumą ir paverstų LG naujos kartos televizorius tikrai evoliuciniais! LG OLED evo televizoriai yra ne tik spalvingi, bet ir išmanūs. Šiuose LG televizoriuose sumontuotas naujos kartos α9 Gen5 4K išmanusis procesorius, kuris naudoja gilųjį mokymąsi. Dėl pažangaus algoritmo LG OLED evo serijos televizoriai rodo didesnį vaizdą nei įprasti LG OLED televizoriai, o elementai priekiniame plane ir fone sukuria neįtikėtiną kontrastą.


Tokie LG televizoriai sukuria natūralų gylį ir jaučiamės tarsi atsidūrę veiksmo viduryje. Kad spalvos būtų dar sodresnės, LG televizoriuose įdiegta Brightness Booster technologija. Su ja LG televizoriai sukuria 20 % didesnį vaizdo ryškumą. Kartu su patobulinta naujos kartos α9 procesoriaus vaizdo kokybe LG G2 televizoriai suteikia iki 30 % daugiau ryškumo. Be to, LG televizoriai pasižymi išmaniu spalvų atkūrimu. Nieko naujo, kad įvairūs dirbtinio intelekto algoritmai dinamiškai gerina vaizdą. Tačiau LG serijos OLED evo G2 ir OLED evo C2 gali ne tik analizuoti scenas ir sekas, bet ir valdyti, redaguoti bei patobulinti daugiau nei penkis tūkstančius ekrano sričių.


Šie LG televizoriai pateikia išsamesnius vaizdus su ryškesnėmis, tikslesnėmis spalvomis iki pat paskutinio pikselio. Ar norite turėti tikro kino patirtį namuose? LG televizoriai tam puikiai tinka! Kino erdvinis garsas net tiems, kurie neturi namuose atskiros garso sistemos. LG televizoriuose yra įmontuoti garsiakalbiai, valdomi procesoriaus, kad būtų sukurtas virtualus erdvinis garsas. Šie LG televizoriai leidžia jaustis filmo heroju, nes garsas tiesiogine prasme juda aplink jus! Ir, žinoma, greito tempo filmams geriausias pasirinkimas yra LG OLED evo G2 ir C2 serijos, kurios pakelia ryškumą ir spalvų atkūrimą į visiškai naują lygį. 

Užsakymo nr.: PT_75714

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis