Paprasti būdai norintiems atnaujinti namus pavasarį

Kuriant namus nereikia karštligiškai pirkti naujų daiktų. Nors jūs ir manote, kad naujas ofa ar plokščiaekranis televizorius gali įnešti naujų spalvų, verčiau pasitelkite kelias, išties pigias, strategijas tobulinant savo namus.

Išvalykite savo namus. Paprastai tai vienintelis ir, ko gero, geriausias būdas, kaip paversti savo aplinką jaukesne ir malonesne, o svarbiausia, tai visiškai nieko nekainuoja. Be to, netgi nauja sofa neišspręs netvarkingų namų problemos.


Atsikratykite nereikalingais daiktais. Tai tikrai nieko nekainuoja. Padėkite savo būstui numesti svorio. Juk tai kur kas lengviau nei laikytis dietos.


Nelyginkite savo namų su kitais. Reklamose kartais atrodo, kad visi žmonės yra 21-erių metų jaunuoliai su tobulomis kūno formomis. Taip pat ir namų interjero žurnaluose matyti tik gražūs, idealiai sutvarkyti namai Lyginant tuos namus su savaisiais, kartais atrodo, kad jūsų namai niekam tikę, tačiau taip neturėtų būti – išmokite mylėti savo namus tokius, kokie jie yra.


Dažai. Niekas nepuošia kambario taip, kaip šviežiu dažų sluoksniu padengtos sienos, o ir tinkamai parinkta spalva gali kompensuoti tai, ką jau turite ir pakelti kambarį visai į kitą lygmenį.


Baldų perstatymas. Tai išties efektyvus būdas pakeisti savo požiūrį į namus, o juk tai visiškai nieko nekainuoja. Be to, jums tai bus puiki mankšta.


Atnaujinimas. Tai nebūtinai reiškia, kad jums reikia nusipirkti kažką naujo. Jūs galite atnaujinti seną baldą jį padengiant dažais, pakeičiant apmušalus ar apdengiant dailiais užvalkalais.


Ką nors sutaisykite. Jus erzina nuolat bėgantis čiaupas ar rutulio formos durų rankena? Jūs jausitės daug geriau, kai visi šie įrenginiai vėl puikiai veiks, o pavasaris - tinkamiausias metas pokyčiams.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis