Maksimalus komfortas duše

Nesvarbu, ar tai didelis šeimos vonios kambarys, ar mažytė vonia nuomojamame bute, „hansgrohe Pulsify“ siūlo optimalų, individualų dušo sprendimą, lengvai pritaikomą kiekviename vonios kambaryje, atsižvelgiant į biudžetą ir skonį.

Naujos galimybės


Naujoji šiuolaikinė dušo programa „hansgrohe Pulsify“ atveria naujas kasdienio dušo galimybes. „hansgrohe Pulsify“ dušo galvos su inovatyvia dulksnos srove „PowderRain“ sukuria išskirtinai malonų ir švelnų smulkaus lietaus dušą.


„hansgrohe Pulsify“ dušo sistemos 260 milimetrų stacionari dušo galva su reguliuojamu kampu leis visiškai atsipalaiduoti po įtempto dienos darbo. Purškimo režimas iš stacionaraus dušo į rankinį dušą yra perjungiamas vos spustelint mygtuką ant maišytuvo korpuso. Į „ShowerTablet“ termostatą integruoti ne tik temperatūros ir vandens srauto valdikliai, bet ir daugiau nei 40 centimetrų ilgio lentyna – čia patogu pasidėti dušo želė, šampūną, o šalia sumontuotas ir laikiklis rankinei dušo galvutei.Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Hansgrohe nuotr.Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Hansgrohe nuotr.Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Hansgrohe nuotr.Saugu, taupu, paprasta


Išmani vandens tėkmė termostatinio maišytuvo viduje užtikrina didesnį saugumą. Maišytuvo korpuso nešildo viduje esantis karštas vanduo, todėl nemalonus kontaktas su karštais paviršiais – jau praeitis. Plokščias „Showerpipe“ dušo sistemos profilis yra subtilus ir suteikia daugiau erdvės judėti duše. „hansgrohe Pulsify“ dušo galvos išsiskiria moderniu ir įspūdingu dizainu. Apskritos, lengvai valomos formos puikiai derės prie kiekvieno vonios kambario dizaino. Be chromuoto, taip pat siūlomi ir spalvoti paviršiai – juodas matinis „Matt Black“ ir matinis baltas „Matt White“, todėl „hansgrohe Pulsify“ galima derinti įvairioje aplinkoje, o ypač stilingai atrodo su nauja maišytuvų kolekcija „hansgrohe Vivenis“. Jei reikia daugiau vietos įvairioms priemonėms laikyti, „hansgrohe“ siūlo tokio pat dizaino „WallStoris“ aksesuarų liniją. Ši patogi saugojimo sistema siūlo krepšius ir kabliukus, tvirtinamus tiesiai ant sienos laikiklio, juos galima rinktis įvairius ir derinti tarpusavyje.Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Hansgrohe nuotr.Individualūs poreikiai


Individualiai dušo patirčiai ne visada būtina stacionari dušo galva. Siūlomi du „Pulsify 3jet“ dušo galvutės modeliai. Abiejuose įrengtas „PowderRain“ purškimo režimas kasdieniam dušui ir stipresnė vandens srovė „IntenseRain“ šampūnui skalauti.


Skirtumas tarp dviejų dušo galvučių yra trečiasis purškimo režimas. Vienas variantas – atpalaiduojamoji masažinė srovė, kitas – aktyvuojanti „Mono“ srovė. Dar vienas galimas „hansgrohe Pulsify“ privalumas – mažas vandens suvartojimas su „EcoSmart“ taupymo funkcija. Vandens sunaudojimą galima sumažinti, atsižvelgiant į norus ir individualią dušo patirtį. Esant poreikiui siūloma ir taupanti vienos srovės „Green“ versija, kuri praleidžia tik šešis litrus per minutę.Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Hansgrohe nuotr.
Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Dušo programa „hansgrohe Pulsify“
Hansgrohe nuotr.Bendradarbiaudamas su ilgamečiais dizaino partneriais „Phoenix Design“, gamintojas kuria išmanią programą „Smart Living“. Daugiausia dėmesio skiriama kasdienio žmonių gyvenimo praturtinimui ir siūloma daugiau funkcionalumo bei saugumo namuose.


„Hansgrohe Group“ aukščiausios kokybės prekės ženklas „Hansgrohe“ gamina aksesuarus, dušo produktus, dušo sistemas, vandens maišytuvus vonios kambariui bei virtuvei ir virtuvės plautuves.


Lengva priežiūra


„hansgrohe Pulsify“ dušo galvos valomos nesudėtingai. Tiek stacionari dušo galva, tiek rankinė dušo galvutė turi gerai žinomą „QuickClean“ antikalkinę funkciją. Naudojantis dušu reikia tiesiog perbraukti pirštais silikoninius antikalkinius strypelius ant purškimo paviršiaus, ir besikaupiančios kalkės bus pašalintos.


Jei kalkių nuosėdų yra daug, stacionarią dušo galvą galima nuimti ir kruopščiai išvalyti, kartu išvalomas filtras. 260 milimetrų stacionari dušo galva turi drenavimo funkciją, kuri sumažina ne- išvengiamą, bet erzinantį lašėjimą po dušo procedūros. Tokiu būdu pats dušas greičiau išsausėja, o dušo galvutė išlieka higieniškai švari.Užsakymo nr.: PT_70048

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis