„SILENO life“ robotai vejapjovės: mėgaukitės savo laiku sode!

Vis daugiau Lietuvos gyventojų vejos priežiūrą patiki robotams vejapjovėms. Vejos priežiūros darbai atima didelę dalį laisvo laiko, todėl po sunkios darbo dienos grįžę namo žmonės nori pailsėti, o ne visą vakarą rūpintis vejos grožiu. Šiuolaikiniai robotai vejapjovės yra itin pažangūs ir inovatyvūs, todėl gali įveikti net itin didelius plotus.

Vejos robotai turi daugybę privalumų. Visų pirma, daugelis jų pasižymi tikslumu. Nepaisant ploto didumo, robotai vejapjovės visuomet veikia tikslingai, užtikrindami kokybiškus rezultatus. Tad vejos roboto šeimininkui nereikės jaudintis dėl kelyje pasitaikančių kliūčių. Dar vienas svarbus vejapjovės darbo aspektas yra ekologiškumas. Vejapjovės robotai neišskiria kenksmingų dujų, taip pat dirba laba tyliai. Be to, vejos robotai pjauna labai smulkiai, todėl žolės nereikia surinkti, ji tampa organine trąša.


Vejos robotas – išmani technika, veikianti faktiškai visai be žmogaus įsikišimo. Didžiausias darbas, kurį reikia atlikti prieš paliekant robotą dirbti, tai sužymėti ribas specialiai tam skirtu laidu, pritvirtinant prie paviršiaus arba paslėpiant po velėna. Šioje suformuotoje teritorijoje ir vyks vejos roboto judėjimas. Paruošus visą pagrindą darbui, belieka nusistatyti norimas funkcijas ir paleisti vejapjovę veikti.


Tinkamai pasirinkta vejapjovė tampa garantija, kad veja visada puikiai atrodys – bus vienodo aukščio, didesnio tankumo. Tad prieš įsigyjant vejapjovę, būtina atidžiai išsirinkti jos modelį. Puikus sprendimas norintiems kokybiškos, novatoriškos vejapjovės - tai GARDENA robotai vejapjovės "SILENO life". "SILENO life" - tylus, universalus ir sumanus mažasis sodo pagalbininkas. „SILENO life“ idealiai tinka vidutinio dydžio vejoms bei garantuoja aukštą našumą ir patogų pjovimą. Jūsų veja visada atrodys nuostabiai gerai prižiūrima naudojant „SILENO life“: protingą robotą vejapjovę. Mėgaukitės savo laiku sode su „SILENO life“, tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite robotui vejapjovei atlikti sunkų darbą už jus!


Sužinokite, kokios yra pagrindinės „SILENO life“ vejapjovių ypatybės, kurios išskiria šiuos prietaisus iš kitų rinkoje esančių vejapjovių:


Ramybė ir tyla 


Atsipalaiduokite savo sode, o „SILENO life“ vėjapjovės ramiai imsis darbo. "Pro-silent" funkcija užtikrins, jog dirbant vejapjovei aplinkui bus tylu. . Užtikrintas žemas triukšmo lygis ūsų visiškai netrikdys, galėsite maloniai ilsėtis savo lauko aplinkoje.


 "Bluetooth" jungtis 


„SILENO life“ vejapjoves paprasta naudoti, naudojant "Bluetooth" jungtį. Norėdami įjungti vejapjovę naudodami "Bluetooth" jungtį, paprasčiausiai paimkite išmanųjį telefoną ir lengvai prijungite „SILENO life“ naudodami GARDENA "Bluetooth“ programą iki 10 m atstumu. Apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti be jokio vargo. 


Šimtaprocentinis tikslumas 


„SILENO life“ - vejapjovės, kurios yra profesionalus navigatorius, patikimai tiksliai įveikiantis siauriausias vietas ir griežčiausius kampus. "AI-precise" funkcija užtikrina, jog „SILENO life“ vejapjovės pasižymės tikslumu.„SILENO life“ vejapjovės
„SILENO life“ vejapjovės
Organizatorių archyvasFunkcionuoja bet kokioje padėtyje 


Sudėtingas reljefas šioms vėjapjovėms ne kliūtis! "Auto Weather & Terrain" funkcija užtikrins, jog „SILENO life“ vėjapjovės dirbs bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė nupjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant ir 35% nuolydžius.


Idealiai tinka vidutinėms ir sudėtingoms vejoms 


GARDENA "SILENO life" idealiai tinka vidutinėms ir sudėtingoms vejoms. Ši vejapjovė vidutines ir sudėtingas vejos vietas pjauna visiškai automatiškai, patikimai ir tolygiai. Jis be problemų valdo siauras erdves ir siaurus kampus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti. „SILENO life“ vejapjovė
„SILENO life“ vejapjovė
Organizatorių archyvasYpač saugu


„SILENO life“ vejapjovės užtikrina saugumą - tiek jums, tiek jūsų vaikams. Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinant, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytas vietas. Jautriai reaguojantys susidūrimo jutikliai užtikrina, kad vejapjovė veikia saugiai, be avarijų ir žalos jūsų sodui. Pakėlus įrankį, kitas jutiklių rinkinys priverčia peilius nedelsiant sustoti, taip išvengiant sužalojimų. 


Lengva priežiūra 


GARDENA "SILENO life“ sukonstruotas taip, kad paprastas purškimas sodo žarna kruopščiai išvalys korpusą, peilius ir ratus nuo nešvarumų, dulkių ir žolių nuopjovų. "Spot Cutting" funkcija daro „SILENO life“ idealiai pritaikytą sunkiai pasiekiamoms vietoms, pavyzdžiui, po batutais ar sodo baldais - atlieka sunkų darbą už jus! „SILENO life“ vejapjovė
„SILENO life“ vejapjovė
Organizatorių archyvasApsauga nuo šalčio


Nepabijokite vejapjovės palikti lauke dienomis, kuomet vėsu. Novatoriškas šalčio jutiklis nustato temperatūrą arti užšalimo taško ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją. Taip pat galite jį įjungti arba išjungti naudodami GARDENA "Bluetooth“ programėlę.


Išskirtinė akcija!


GARDENA robotų akcija – įsigykite robotą vejapjovę gegužės – birželio mėnesiais ir gaukite instaliaciją nemokamai!*


Daugiau info: www.gardena.lt


*Netaikoma SILENO minimo robotams

 

 

Užsakymo nr.: PT_68028

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis