Kaip išsirinkti satino patalynę?

Žmogus miegodamas lovoje praleidžia trečdalį savo gyvenimo. Taip, kaip ilgoms kelionėms renkamės patogius, malonaus audinio drabužius, su kuriais gera būti ne vieną valandą, taip ir patalynė yra audinys, besiliečiantis prie kūno ir veido odos net 8 valandas per dieną.

Viena populiariausių medžiagų, mylima tarp kokybiškos, ilgaamžės, bet itin švelnios patalynės gerbėjų, yra satinas.


Satino patalynė – tai gaminys, kuris, augintas, austas ir gamintas su meile, tampa nepamainomu miego sąjungininku. Tačiau kaip ir visada, tai, kas populiaru ir pradedama gaminti masiškai, dažnai gali prarasti savo vardą kadaise užsitarnavusią kokybę.


Tad kaip neapsigauti rinkoje ir išsirinkti satino patalynę, kuri ištikimai tarnaus jums ilgus metus?Kaip išsirinkti satino patalynę?
Kaip išsirinkti satino patalynę?
„Dreamon“ produkcija
Satino patalynė – kuo ji skiriasi nuo įprastos medvilninės patalynės?


Satino patalynės komplektai yra siuvami iš 100% medvilnės, tačiau tam naudojamas visai kitoks pynimo būdas. Satininis pynimas – tai audimo būdas, kuomet medžiaga yra audžiama įstrižai. Būtent šis metodas ir leidžia išgauti tą prabangos jausmą kuriantį blizgų medžiagos paviršių, visiškai nebūdingą įprastai medvilnei.


Satino patalynė, savo išvaizda labiau primenanti šilką nei medvilnę, yra itin tanki (daug kartų tankesnė už šilką), nors ir suausta iš plono pluošto. Plonas pluoštas šiai patalynei suteikia lygumo ir blizgesio, o tankus audimo būdas – patvarumo bei ilgaamžiškumo savybes.Kaip išsirinkti satino patalynę?
Kaip išsirinkti satino patalynę?
„Dreamon“ produkcijaTad į ką verta atkreipti dėmesį, renkantis naująją patalynę komfortiškam miegui?


 Sudėtis – tik 100 % medvilnė


Atkreipkite dėmesį, kad patalynė būtų pasiūta iš 100 % medvilnės. Bet koks kitas sintetinis audinys ženkliai suprastins audinio kokybę, laikui bėgant patalynė pradės burbuluotis.


Taip pat, sintetinis audinys ar jo priemaišos kur kas prasčiau sugers ir išgarins drėgmę, o tai gali lemti padidėjusį prakaitavimą ir nekokybišką nakties miegą.


Audinio tankis – virš TC200


Rinkoje plačiai naudojamas patalynės kokybės įvertinimo kriterijus yra audinio tankis (angl. Thread Count, sutrumpintai TC). Vis tik vienos nepriklausomos JAV audito įmonės atlikto tyrimo duomenys parodė, kad kokybiškiausia satino patalynė yra ribose tarp TC200 ir TC300.


Pavyzdžiui, Dreamon prekės ženklo satino patalynės komplektai puikiai telpa šių rekomendacijų ribose. „Comfort“ kolekcija pasižymi TC230 audinio tankumu, o „Luxury“ – TC300.


Tačiau yra ir tokių gamintojų (ypač jei audinio tankį slepia ar jo niekur viešai nedeklaruoja), kurie nuotraukose prabangiai atrodančią patalynę parduoda už itin ekonomišką kainą. Įprastu atveju, toks gamintojas patalynes siuva naudodamas itin ploną audinio tankumą (taip taupydamas žaliavų kainai). Tokiu atveju, įsigytos patalynės raštas gali būti blankus, užvalkalas – lengvai persišviesti, o patalynė greitai susidėvėti.Kaip išsirinkti satino patalynę?
Kaip išsirinkti satino patalynę?
„Dreamon“ produkcija
Detalės, kurios lemia komfortišką priežiūrą


Taip pat, būtinai pasidomėkite, kaip konkretus patalynės gamintojas siuva patalynę. Pavyzdžiui, kai kurie patalynių gamintojai taupumo sumetimais neįsiuva užtrauktukų, o palieka skylę užvalkale – tokiu atveju, kassavaitinis patalynės apvilkimo procesas gerokai pailgėja, apvilkimo procesas sudėtingėja.


Jeigu pardavėjo internetinėje svetainėje matote aiškiai nufotografuotus užtrauktukus, kokybiškas sagutes – jos ir bus. Jeigu nuotraukose to nesimato, o aprašyme apie tai neužsimenama, greičiausiai įsigysite kuo taupiau pagamintą prekę, kuri tarnaus gerokai trumpiau nei kokybiškas, šiek tiek brangesnis satino patalynės komplektas.


Kokią patalynę rinktis vasarai?


Satino patalynė yra nepamainomas pasirinkimas vasarai. Ši patalynė ne tik maloniai glunda prie odos ir švelniai apgaubia malonia šiluma vėsiais vakarais, bet ir pasižymi vėsinimo bei drėgmės garinimo savybėmis, kai lauke ir namuose šilta.


Natūralios sudėties satinas yra ne tik laidus orui, kvėpuojantis, bet kartu dar ir labai lengvai prižiūrimas. Satino patalynės komplektai labai lengvai lyginasi, o išlyginti nesiglamžo – tai tampa puikiu pasirinkimu vasarai, kuomet kiekvieną laisvą minutę norisi praleisti gamtoje, o ne tvarkantis namus.Kaip išsirinkti satino patalynę?
Kaip išsirinkti satino patalynę?
„Dreamon“ produkcija
Dreamon – ilgas naktis džiuginanti satino patalynė


Dreamon patalynės komplektai – tai aukščiausios kokybės, ilgus metus tarnaujančių audinių ir kasdienybę turtinančių raštų samplaika. Kiekviena patalynė yra siuvama tik iš Premium klasės 100 % medvilnės, palaikant aukštą audinio tankį. Kruopščiai apgalvotos detalės, kaip jūsų patogumui įsiūti užtrauktukai ir vizualiai padidintas pagalvės užvalkalas, kuria nežemiškos prabangos pojūtį, kurį itin lengva prižiūrėti.


www.dreamonhome.ltUžsakymo nr.: PT_67621

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis