Idealiausiai tinkantis interjero stilius pagal jūsų Zodiako ženklą

Jaučiai mėgsta atsiriboti, Avinai jaučia silpnybę avangardui, o Dvyniams patinka pokyčiai. Ar jūsų Zodiako ženklui turi įtakos skoniui, stiliaus pojūčiui ir polinkiams interjero dekoravimo srityje?

Avinas


Avinai yra dinamiški ir ryžtingi. Tačiau prigimtinį šio ženklo atstovų energingumą ir veiklumą neretai suvaržo organizuotumo ir ištvermės stoka. Pirmieji susidomėję projektu, Avinai pirmieji praranda interesą projektui progresuojant. Todėl šio ženklo atstovams reikia paprastos, gerai sutvarkytos erdvės, atspindinčios jų gyvybingumą. Drąsi Avino asmenybė greitai perpranta tendencijas, o labiausiai juos traukia minimalistinis stilius. Avinams taip pat labai patinka įgyvendinti naujas idėjas. Įsirenginėdami modernią virtuvę, pusiausvyrą propaguojančią dzen stiliaus svetainę ar linksmą miegamąjį, savo asmenybę Avinai visų pirma išreiškia per ryškią spalvų paletę – jų interjere dažnai dominuoja raudona, oranžinė ar saulėta geltona.


Jautis


Linksmi ir jausmingi Jaučiai labiausiai vertina paprastą, komfortišką interjerą su prabangos dvelksmu. Šio ženklo atstovai konservatyvūs, todėl kartais jie gali priešintis pokyčiams. Jų namai atskleidžia, jog jie mėgsta gražius daiktus. Jaučiai renkasi antikvarinius daiktus, gyvas gėles ir minkštus, purius audinius. Širdyje jie kolekcionieriai, be to, mėgsta gaminti, tad pagrindinė namų vieta jiems yra virtuvė, kurioje yra visi baldai ir įranga, reikalingi norint gaminti, o po to valgyti ir maloniai leisti laiką su draugais bei artimaisiais. Jaučių svetainė yra puiki vieta atsipalaiduoti, apstatyta kokybiškais baldais, su fortepijonu ar modernia garso aparatūra – Jaučiai mėgsta groti ar klausytis muzikos. Šio ženklo atstovų interjere dominuoja žemės tonai, žalios ir rožinės atspalviai.


Dvyniai


Dvyniai gali puikiai jaustis ir palapinėje, ir prabangiame viešbučio kambaryje, o jų namai atspindi šį gebėjimą prisitaikyti prie bet kokių sąlygų. Gyvybingi ir mėgstantys bendrauti Dvyniai daug dėmesio skiria svetainės įrengimui – baldai šiame kambaryje sustumdyti taip, kad būtų patogu bendrauti, o įvairūs daiktai išdėlioti, kad paskatintų pokalbius ir diskusijas. Dvynių ženklo dvilypumą atspindi poromis išdėlioti daiktai. Šio ženklo atstovus žavi naujos tendencijos, dažniausiai jie namuose nori turėti viską, kas naujausia. Dvynius traukia modernus stilius – paprastos linijos ir metalo spindesys. Mėgstamiausia Dvynių spalva – geltona, tačiau jie mielai renkasi ir ryškiai žalią bei mėlyną. 


Vėžiai


Stiprus Vėžių gynybinis instinktas lemia, kad jų namai spinduliuoja šiluma ir jaukumu. Vėžiai mėgsta suteikti kambariui gyvybės ir intuityviai moka sukurti tobulą namų aplinką. Nors Vėžius traukia vėsios spalvos – balta, mėlynai violetinė ir visos spalvos su perlamutro ar sidabro atspalviu, jų namai visada atrodo šilti ir svetingi, nes šio ženklo atstovams labai svarbi šeima, draugai ir artimieji. Kad svečiai jaustųsi kaip namie, Vėžiai namus apstato patogiais foteliais, apdėlioja minkštomis pagalvėlėmis, o virtuvėje išdėlioja patrauklių indų ir virtuvės rakandų. Vėžiai mėgsta sentimentalius daiktus – prieškambaryje ar koridoriuje įsirengę šeimos ir draugų nuotraukų galeriją, jie jaučiasi labai laimingi.


Liūtai


Liūtai didžiuojasi savo įsirengtais gražiais namais. Jiems patinka elegantiškas dekoras, teatrališki baldai, egzotiški aksesuarai, ornamentinis apšvietimas ir veidrodžiai. Liūtams taip pat patinka užimti svečius. Jų virtuvėje dažniausiai yra sala arba dideli stalas, kad svečiai galėtų su jais bendrauti, kol jie ruošia vaišes. Liūto namuose galima pageidauti kokio tik širdis geidžia gėrimo – jų baras visada pilnas. Tačiau šio ženklo atstovai mėgsta laiką leisti ir savo daugiafunkciniame miegamajame, kurį įsirengė patys. Labiausiai Liūtai mėgsta oranžinę, raudoną, geltoną ir purpurinę spalvas.


Mergelės


Mergelės yra skrupulingos, tvarkingos ir organizuotos, jos nepakenčia netvarkos. Mergelės įsirengia daug daiktų laikymo erdvių – drabužinių, spintų, komodų ir pan., kad namai visada atrodytų tvarkingai. Šio ženklo atstovai jaučia potraukį vintažiniams baldams, ypač tokiems, kurie pagaminti iš šviesaus medžio ir stiklo. Namus Mergelės dekoruoja taip, kad būtų daug jaukių kampelių maloniems pokalbiams, o jų namuose grindys visada tokios švarios, kad nuo jų galima valgyti! Sienos jų namuose išdažytos žydra, geltonai žalia, rausvai pilka ar kremine spalva, kurios fone puikiai išryškėja baldai. Mergelės daug dėmesio skiria detalėms, joms labai svarbu, kad baldai būtų praktiški. Šio ženklo atstovai visada pasiruošę priimti svečius – jų namuose staltiesės visada išlygintos, o tobulai sutvarkytoje virtuvėje visada yra užkandžių.


Svarstyklės


Svarstyklių namai yra subalansuoti ir harmoningi. Šio ženklo atstovai linkę į tradicinį stilių – naktinės lempos prie lovos, veidrodžiai, paveikslai ir vazos išdėlioti simetriškai. Elegancijos, stiliaus ir estetikos jausmas verčia Svarstykles ieškoti kokybiškų daiktų, šio ženklo atstovai nedvejodami moka daugiau pinigų už kokybiškesnį daiktą. Svarstyklėms patinka atviros erdvės, kuriose daug oro ir šviesos. Žydri ir perlamutriniai tonai padeda Svarstyklėms sukurti gaivią erdvę, kurios jiems taip reikia. Svarstyklės ilgai neapsisprendžia, kokia spalva dažyti sienas, bet rezultatas visada būna meniška ir harmoninga aplinka. 


Skorpionai


Skorpionams labai reikia privatumo, tad namus jie įsirengia kaip prieglobstį nuo išorinio pasaulio. Skorpionai domisi naujomis dizaino tendencijomis, ir kuria dramatišką interjerą su mistikos elementais. Skorpionai didelį dėmesį skiria aksesuarams, kurie jiems padeda sukurti norimą aplinką. Šio ženklo atstovai iš prigimties meniški, tad iš seno, sąvartyne rasto baldo jie gali savo rankomis sukurti stebuklą. Skorpionai dažniausia renkasi oranžinę, tamsiai raudoną ir juodą spalvas – jos tinkamiausios, kai reikia sukurti teatrališką aplinką. Prabangūs, tekstūriniai audiniai, tokie kaip velvetas, brokatas, šilkas ir oda Skorpionų svetainei suteikia egzotikos. Skorpionų svetainė dažniausiai atrodo lyg buduaras, kuriame saugomos tamsios paslaptys. Šio vandens ženklo atstovų vonioje dominuoja marmuras ir veidrodžiai.


Šaulys


Šaulių namų interjeras atspindi aistrą kelionėms ir svetingumą. Šauliai mėgsta leisti laiką su šeima ir draugais. Kadangi šio ženklo atstovai trykšta optimizmu ir džiaugsmu, svečių jų namuose netrūksta. Net jei Šaulys gyvena vienas, namai bus apstatyti jaukiais laisvalaikio baldais. Šauliams nereikia ypatingos prabangos, jie neseka naujausių mados tendencijų. Visuose kambariuose išdėlioti iš kelionių parsivežti niekučiai, kurie atspindi eklektišką stilių. Purpurinė, turkio ir sodriai mėlyna spalvos yra puikus fonas nuotykių ištroškusioms Šaulių asmenybėms. Nuotraukos, jaukios pagalvėlės ir stalo žaidimai leidžia šio ženklo atstovams puikiai jaustis namie. Svečius Šauliai mėgsta vaišinti egzotiškais patiekalais, pagamintais pagal iš kelionių parsivežtus receptus.


Ožiaragis


Ožiaragiai yra atsakingi ir disciplinuoti, jų stilius labai praktiškas. Pagrindinis jų namų akcentas – solidi baldų kolekcija, dažnai tai būna paveldėti daiktai iš medžio ir odos. Jie taip pat mėgsta jaukumo suteikiančius akcentus, pavyzdžiui, daug pagalvėlių ir rytietiškus kilimus... Ožiaragiams būtinas darbo kambarys ar bent darbo kampelis bei vieta, kurioje galima eksponuoti savo apdovanojimus, nes jie didžiuojasi savo pasiekimais. Ožiaragių virtuvė labai praktiška – šio ženklo atstovai mėgsta susiplanuoti valgiaraštį iš anksto ir dažnai pasiruošia viską iš vakaro. Mėgstamiausios Ožiaragių spalvos – tamsūs žemės tonai, pilkai melsva ir smaragdinė.


Vandenis


Vandeniai yra nepriklausomi, jie nemėgsta laikytis taisyklių. Labiausiai šio ženklo atstovams patinka naujovės – jų namai išskirtinai modernūs, juose daug naujųjų technologijų ir modernios įrangos. Technologijų yra ne tik svetainėje ir virtuvėje, bet net ir miegamajame. Vandeniui reikia daug erdvės, kad galėtų pabūti su savimi, „įsikrauti baterijas“. Jų namų interjerai dažniausiai būna vienspalviai, šio ženklo atstovai dažniausiai renkasi violetinę ar ryškiai žydrą spalvą, jiems patinka baldai ir aksesuarai iš metalo. Vandeniai yra kūrybingi, todėl jiems patinka renovuoti savo namus, be to, jiems linkę padėti kitiems, tad dažnai savanoriškai pasisiūlo pagelbėti draugams, kurie persitvarko namus.


Žuvys


Lakios vaizduotės, intuityvios ir jautrios Žuvys tarsi chameleonai nebijo maišyti skirtingų stilių. Žuvims reikia erdvės medituoti ir išreikšti kūrybingumą. Svajoti skirtą savo buveinę šio ženklo atstovai dažnai dekoruoja vandens spalvomis – žalia ir mėlyna, jų kambarys dažniausiai turi duris į lauką, balkoną ar terasą. Žuvys nemėgsta jaustis pagautos erdvėje, joms reikia daug didelių langų, kurie įleidžia daug šviesos. Visuomet apsuptos gražių daiktų, Žuvys dažnai intuityviai žino, kur kiekvienas objektas turi būti eksponuojamas. Meniškajai Žuvų pusei atsiskleisti padeda meno kūriniai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis