Kaip sutalpinti svetainę ir darbo zoną vienoje erdvėje?

Kaip vienoje erdvėje gražiai ir funkcionaliai įrengti ir darbo kambarį, ir svetainę? Tokį klausimą sprendžia Ovidijaus ir Akvilės šeima. Vyras dirba namuose, o savo darbo vietą jis įsirengė namų svetainėje. Tačiau Akvilei nepatinka, kad dabar bendroje erdvėje trūksta tvarkos ir estetikos. Sprendimą jaunai šeimai padės rasti TV3 ir „Namų idėja su IKEA“.

„Nors namai bendri, supratimas apie tvarką skiriasi. Visas šitas chaosas bado akis. Bet šioje zonoje man neleidžiama prie nieko liestis, jokio daikto pajudinti iš vietos“, - juokiasi Akvilė kalbėdama apie vyro darbo zoną.


Vyro darbo kampelyje daiktų išties daug: stalas, kompiuteris, ženkliukų gamybos staklės, įrankiai, dokumentų segtuvai ir k. Kaip viską sutalpinti patogiai ir tvarkingai, kartu užtikrinant, kad instrumentai laikomi saugiai aplink dūkstant mažam vaikui? O kur dar žmonos noras, kad bendra erdvė atrodytų gražiai ir jaukiai.Darbo erdvė prieš pokyčius
Darbo erdvė prieš pokyčius
IKEA nuotr.IKEA biurų interjero dizainerė Justina Koskauskė padės išspręsti šį galvosūkį ir ištaisyti interjero klaidas. Jos įsitikinimu, privačią bei jaukią darbo erdvę sukurti galima ir svetainėje.


„Neapleido jausmas, kad Ovidijaus dirbtuvėse daiktų buvo daugiau nei vietos darbui. Vienintelis jo stalas čia tarnavo darbui kompiuteriu bei staklėmis ir dar laikyti daiktams. Esminė klaida – iki pokyčių buvusios spintelės ir lentynos buvo netinkamo dydžio ir paskirties, todėl trūko vietos patogiai susidėti daiktams“, – pastebi J. Koskauskė.


IKEA interjero dizainerė pirmiausia padalijo Ovidijaus darbo vietą į dvi – vieną skyrė darbui kompiuteriu kur stovi net keli, vyrui reikalingi monitoriai, o kitą – darbui staklėmis. Bendrą erdvės vaizdą pagerino uždaros, ant sienos pakabinamos spintelės, kuriose daiktai paslepiami ir nebegadina nuotaikos šeimos nariams. Vyravusį chaosą suvaldyti padėjo daiktus tvarkingai surūšiuojant į dėžutes.Darbo erdvė prieš pokyčius
Darbo erdvė prieš pokyčius
IKEA„Visu grafiku dirbant iš namų, itin svarbu, kad darbui kompiuteriu skirti baldai būtų ergonomiški – saugūs, tausojantys sveikatą ir patogūs. Tokiu atveju verta rinktis specialiai biurui skirtus baldus. Pavyzdžiui, reguliuojamo aukščio darbo stalas leidžia keisti padėtį dirbant – sėdėti arba stovėti“, – pataria biurų interjero dizainerė.


Daugiau praktinių patarimų, kaip įkurti darbo kampelį bendroje erdvėje bei kokie sprendimai čia geriausiai pasitarnaus, pamatysite jau šį penktadienį 17:55 per TV3 laidoje „Namų idėja su IKEA“.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis