7 būdai, kaip namuose panaudoti cinamoną: ir priemonė nuo kandžių, ir dulkių siurblio kvapiklis

Atėjo laikas panaudoti bent dalį cinamono, kurio turite prisipirkę „jei kartais prireiktų“ arba tam vieninteliam receptui. Beje, kai kurie jo naudojimo būdai gana netikėti. 

Pateikiame septynis pavyzdžius, kur namuose gali praversti cinamonas:


1. Iškvėpinkite virtuvę. Prieš ateinant svečiams lėtai užvirkite vandenį su įpjaustytu apelsinu, keturiomis cinamono lazdelėmis ir sauja spanguolių. Kambaryje pasklis dieviškas kvapas!


2. Palengvinkite uodų įgėlimų niežulį. Sumaišykite vieną dalį cinamono ir vieną dalį medaus, gautą pastos konsistencijos priemonę užtepkite ant uodo įkandimo žymės. Po 30 sekundžių niežulys dings!


3. Atbaidykite kandis. Į medžiaginį maišelį įberkite cinamono, levandų ir rozmarinų, ir tokį maišelį laikykite arčiau drabužių, kuriuos norite apsaugoti nuo kandžių. Atminkite, kad toks būdas tinka tik profilaktiškai – kad kandis neatskristų ir nesudėtų kiaušinėlių. Lervų, kurios ir minta drabužiais, cinamonas nenaikina.


4. Pasigaminkite natūralių kvepiančių žvakių. Kam jas pirkti, jei galima pagaminti? Paimkite storą žvakę, apdėkite ją cinamono lazdelėmis ir apriškite virvele. Degti cinamonas nedegs, bet žvakės liepsnos karštis jį paveiks ir visas kambarys kvepės cinamonu.


5. Apsiginkite nuo skruzdėlių. Skruzdėlės cinamono nekenčia, ir jei tik turi pasirinkimą, niekada ant jo neropoja. Todėl malto cinamono galima užberti ant skruzdėlių takų arba į jų landas, pro kurias, jūsų manymu, šie vabzdžiai ir patenka pas jus į namus.


6. Panaikinkite nemalonius kvapus. Jei namuose pasklidęs stiprus kvapas, kurį norėtumėte panaikinti, į skardą įberkite cinamono ir kepkite jį 250 laipsnių temperatūroje. Tai, kiek laikyti cinamoną orkaitėje, priklauso nuo nemalonaus kvapo intensyvumo. Jei kvapas iti stiprus, rekomenduojama laikyti valandą.


7. Paverskite dulkių siurblį oro gaivikliu. Išberkite porą valgomųjų šaukštų cinamono ant grindų ir imkite siurbliuoti – patekęs į dulkių siurblį cinamonas įkais ir labai greit jūsų dulkių siurblys ims skleisti malonų kvapą. Po tvarkymosi cinamonu kvepės ir visi namai.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis