Prabangus 538 kv.m namas, kurio interjeras alsuoja lėtu gyvenimo būdu

Ar kada nors svajojote paatostogauti viloje, kur galima džiaugtis ne tik gaiviu oru, bet ir privačia čiuožykla, slidinėjimo kalva, ežeru bei beisbolo aikšte? Garsus amerikiečių aktorius su savo žmona nuo šiol siūlo išbandyti būtent tokią pramogą.

Nuostabiame gamtos kampelyje įsikūrusi amerikiečių aktoriaus, režisieriaus, prodiuserio Kevin Costner vila šiandien yra prieinama visiems, kurie už naktį gali sumokėti apvalią sumelę – 27 tūkst. eurų.


Aktoriaus vila yra įsikūrusi 64 hektarų sklype, slidinėjimo kurorte, Aspene (JAV). Itin jaukioje, miško bei kalvų apsuptoje aplinkoje atsirado vietos ne tik pagrindiniam 538 kv.m namui, bet ir dviem svečių nameliams. O ką dar kalbėti apie privatų žvejybai skirtą ežerą, slidinėjimo kalvą, čiuožyklą bei beisbolo aikštę su profesionaliu apšvietimu.

Pagrindinį namą sudaro 6 miegamieji, 6 vonios kambariai, 2 atskiri tualetai, virtuvė su pusryčių sala, valgomasis, svetainė ir kitos patalpos.


Namas yra įrengtas kaimišku (angl. rustic) stiliumi. Ši stilistika puikiai dera su gyvenimu toli nuo miesto, gamtos apsuptyje. Tiek pastato vidus, tiek išorė spinduliuoja lėto gyvenimo būdo estetiką – natūralios statybinės medžiagos, balta tvora, gėlynas bei vaismedžiai sode.Ryškiausi kaimiško interjero stiliaus elementai šiame interjere: neuždengtos medinės sijos bei plytinis židinys. Taip pat svarbų vaidmenį čia atlieka mediniai bei metaliniai dekoro akcentai. Dar svarbu išskirti ir natūralius minkštųjų baldų bei aksesuarų audinius (medvilnė, vilna, oda, kailis ir pan.).


Žinoma, kadangi namas priklauso Holivudo įžymybei, čia neapsieita ir be keleto keistenybių. Pavyzdžiui, pagrindiniame miegamajame, virš lovos, sau vietą atrado kalnų liūto iškamša. Taip pat čia yra įrengtos slaptos durys, kurios veda į vieną iš lauke įrengtų sūkurinių vonių.


Kiti du gyvenamieji pastatai yra lygiai tokie pat erdvūs ir patogūs. Juose gali sutilpti net 34 svečiai. Šalia yra įrengta lauko virtuvė su valgomuoju bei pramogoms skirta erdve. Čia netgi yra įrengtas bėgiojimui skirtas takas, kur galima sportuoti ir kartu gėrėtis gamtos skleidžiama gaiva ir ramybe.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis