Dizainerės kurta lauko virtuvė: stilinga ir funkcionali poilsio erdvė

Tam, kad šiltuoju metų laiku būtų galima kuo daugiau laiko praleisti lauke, estų interjero dizainerė Kärt Tähema savo sode įsirengė patogią ir jaukią lauko virtuvę. Ši lauko virtuvė buvo suplanuota taip, kad atliktų ne tik funkcionalios virtuvės vaidmenį, bet ir valgomojo, pogulio bei maudynių vietos ir net kino teatro vaidmenis.

Dar prieš pradedant įrenginėti sodą, dizainerė žinojo, kad šioje erdvėje būtinai turės stovėti lauko virtuvė. Šį sprendimą įtakojo puiki sklypo vieta. Sodas visą dieną yra gerai apšviestas, o vakare, saulei leidžiantis, gražiai matyti vaizdingas saulėlydis. Be viso to, čia yra daug vietos, todėl tokia konstrukcija neapsunkina sodo erdvės.

Andres Putting

Andres Putting

Lauko virtuvės statybai buvo panaudotos šios medžiagos: betonas, mediena, stiklas. Būtent dėl tokio medžiagų pasirinkimo, statinys atrodo itin moderniai ir šiuolaikiškai. Pati konstrukcija buvo suprojektuota taip, kad būnant joje nevargintų karšti saulės spinduliai, taip pat būtų galima prisidengti nuo lietaus bei stipraus vėjo, bet kartu į ją patektų daug gaivaus oro. O tam, kad vakare nebūtų šalta, palubėje buvo įrengtas šildytuvas.

Andres Putting

Andres Putting

Andres Putting

Pati virtuvės zona yra įrengta labai funkcionaliai, čia yra viskas ko gali prireikti gaminant maistą. Virtuvėje yra: šaldytuvas, kepsninė, dujinė viryklė, kriauklė, spintelės bei patogus stalviršis. Valgomojo zonai buvo parinkti modernūs, pinti lauko baldai. Kadangi sklypas, kuriame stovi ši lauko virtuvė, yra prie pat jūros, elektros energija joje generuojama mažosios vėjo jėgainės pagalba.

Andres Putting

Šiame statinyje taip pat buvo įrengta sūkurinė vonia. Kad vonia neužimtų daug papildomos vietos ir nebūtų visą laiką atvira ir matoma, specialiai jai buvo suprojektuotas gultas su ratukais, kuriuo ji gali būti uždengiama. Pats gultas taip pat yra funkcionalus ir tinka miegojimui lauke šiltomis vasaros dienomis.

Andres Putting

O jei yra poreikis, vakarais lauke galima būtų žiūrėti filmus, palubėje buvo įmontuotas projektorius, kurio vaizdas transliuojamas ekrane ištemptame tarp dviejų priekyje esančių medžių.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis