5 daugiausiai dėmesio gruodžio mėnesį sulaukę interjerai

Gruodžio mėnesis visuomet kupinas spalvų ir eksperimentų. Tai atsispindėjo ir šį mėnesį publikuotuose interjeruose. Taip pat džiaugiamės, kad vis daugiau išvystame ir Jūsų, mieli skaitytojai, kurtų interjerų. Nebijokite ieškoti ir toliau!

1. Dizainerės I. Marcinkevičienės būstas: namai, kuriuose viskas be saiko

Užsukę pas menininkus Indrą ir Vilmantą Marcinkevičius, būkite pasirengę ilgai viešnagei. Tikėsitės tik išgerti puodelį arbatos, o būsite pamaitinti kepta antimi su apelsinų padažu. Kaip juokauja patys šeimininkai, jų namuose viskas yra be saiko. Jei vakaroji, tai iki ryto ir būtinai su šokiais ant stalo; jei gyveni, tai tik spalvų fontane, kurį sudaro visa dažų paletė; jei kuri, tai tik drąsiai ir nesuvaržytai, kad jaustum deginančią aistrą. Tiesą sakant, kitokio interjero būtų sunku tikėtis, jis puikiai dera su Marcinkevičių šeimos koloritu. Ugningą šių namų gyventojų įvaizdį papildo ir raudonplaukis vižlų veislės augintinis.

L. Garbačausko nuotrauka

Visą interjerą galite pamatyti ČIA

2. 33 m² butas Vilniuje – maža erdvė, kurioje tilpo visos reikalingos zonos

Naujos statybos name įrengtas beveik 33 m² ploto butas iš pradžių tebuvo tuščia taisyklingo stačiakampio formos patalpa be jokių pertvarų. Projekto autorė dizainerė Audronė Ambrazienė, atsižvelgdama į šeimininkų poreikius ir pageidavimus, sienas pirmiausia „statė“ brėžinyje, o tik tada – ir realiai. Šeimininkai norėjo šioje miniatiūrinėje erdvėje sutalpinti visas būtinas zonas – svetainę, virtuvę ir visavertį valgomąjį, taip pat pageidavo rasti vietos atskiram miegamajam.

I. Petino nuotrauka

Kaip tai pavyko įgyvendinti, galite pamatyti ČIA

3. PRIEŠ ir PO: skaitytojo patirtis remontuojant 31 kv.m butą

Šį pavasarį teko suremontuoti nedidelį 31 kv. m. butą, esantį Vilniuje, netoli senamiesčio. Pamačius seną, užleistą, tamsų butą, norėjosi jį prikelti naujam, šiuolaikiškam ir šviesiam gyvenimui. Iš anksto, žinant, kad didelių investicijų jam nenumatoma, buvo planuojamas būtiniausių instaliacijų pakeitimas ir ekonomiškas įrengimas.

Asmeninio archyvo nuotr.

Pokyčius išvysti galite ČIA

4. Pora iškeitė patogų gyvenimą mieste į mažutį 13 kv.m namelį

Jaunai porai norėjosi paprastesnio gyvenimo, tad jie nutarė tiesiogine prasme imti į rankas santuokinio būsto reikalus ir susimeistravo 13 kv.m namelį.

AOP nuotr.

Kaip jiems pavyko, galite pamatyti ČIA

5. Skaitytojos 125 kv.m sukurtas buto interjeras Klaipėdoje – kaip jį įvertino dizainerė?

Skaitytoja Virginija ryžosi įrengti savo draugės butą. Rezultatas ją maloniai nustebino, tad ji nepabijojo rezultatu pasidalinti su mumis.

Asmeninio archyvo nuotr.

Buto pokyčius ir dizainerės komentarą galite įvertinti ČIA

Jei esate profesionalus dizaineris, su kuriuo dar nesusipažinome, ar skaitytojas, kuris nebijo eksperimentuoti su interjerais, visuomet laukiame laiškų: manonamai@delfi.lt

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis