Viena gudrybė bet kokią lovą paverčia patogia lyg sava

Ar kada esate skaičiavę, kokioje gausybėje lovų miegojote per savo gyvenimą? Pradedant kūdikio, mažylio, paauglio, vėliau - studentiška bendrabutyje, pirmąja nuomojamame, o gal jau nuosavame būste. O jei įtrauktumėte lovą, kurią seneliai jums paklodavo per atostogas kaime, kuriose miegodavote svečiuodamiesi pas draugus, atostogaudami Lietuvoje ar keliaudami svetur. Rimčiau sunegalavus, sava kuriam laikui tampa ligoninės lova, o iškylaujant gamtoje lovą atstoja guolis palapinėje.

Greičiausiai ne kiekviena jų verta vadintis idealia poilsiui, tačiau yra gudrybė, bet kurią jų galinčia paversti ypač patogia.
 
Tai specialūs čiužinukai, kurie užtiesti ant senos išgulėtos sofos ar nepatogios lovos akimirksniu pavers ją patogia poilsio vieta namų šeimininkams ir jų svečiams.
 
„Pastebėjome, kad renkantis čiužinuką žmonėms svarbiausia, kad jis būtų praktiškas ir daugiafunkcinis: suteiktų tinkamą atramą miegant, neužimtų daug vietos namuose, būtų patogus vežtis keliaujant, lengvai skalbiamas. 
 
Iš pirkėjų, kurie sugrįžta įsigyti dar vieno čiužinuko sau ar artimiesiems, neretai išgirstame, kad be savo pagrindinės paskirties atnaujinti lovą, ant žemės patiestas čiužinukas prireikus tampa saugia žaidimų vieta ar lovele vaikams, taip pat kilimėliu sportuojant“, – pasakojo populiaraus prekės ženklo „Dormeo“ atstovė Kamilė Dijokaitė.
 
Vasarą ypač populiarūs buvo „Dormeo Roll Up“ linijos čiužinukai, patogūs vežtis ir idealūs nakvojant vasarnamuose, palapinėse, kaimo turizmo sodybose.

Gamintojo nuotr.

Rudenėjant kaip niekad geidžiami tapo „Dormeo Renew“ linijos čiužinukai, pagaminti iš minkštos viskozės elastinės medžiagos. Jie nepakeičiami bendrabutyje ar nuomojamame būste besikuriantiems studentams, moksleivams ir bet kur, kur norisi patogiai išsimiegoti senoje lovoje.

Kompaktiškas „Dormeo Memosan Roll Up” čiužinukas praverčia tuomet, kai prireikia papildomos lovos netikėtai užsukusiems svečias ar tiesiog norisi patogiau įsitaisyti ant senos sofos skaitant knygą ar žiūrint televizorių.

Šio čiužinuko užvakalas yra iš orui laidžios medžiagos, leidžiančios orui laisvai cirkuliuoti čiužinio viduje, todėl miego aplinka per naktį išlieka sausa ir gaivi.

Verta atkreipti dėmesį į čiužinukus su Ecocell® medžiagos sluoksniu. Tai moderni itin aukštos kokybės medžiaga, puikiai prisitaikanti prie kūno linkių ir svorio. Sumažėja spaudimas pečiams, juosmeniui ir klubams, kurį sukelia spyruokliniai čiužiniai, todėl kūnas atsipalaiduoja ir poilsi. Dėl to tokie čiužinukai ypač rekomenduojami kaklo ir nugaros skausmų varginamiems žmonėms.

Alergiški žmonės dairosi tokių čiužinukų, kuriuose nebūtų palanku veistis dulkinėms erkutėms. Jiems čiužinukų ekspertai pataria atkreipti dėmesį į „Dormeo“ čiužinukus, impregnuotus „CleanEffect®“ medžiaga, apsaugančia nuo dulkių erkučių, bakterijų ir nemalonių kvapų.

„Labai svarbu, kad čiužinuko užvalkalą būtų galima lengvai nuvilkti ir išskalbti skalbimo mašinoje.

Taip pat didžiulis čiužinuko privalumas, jei jį suvyniojus ir įdėjus į specialų krepšį ar sutvirtinus kontaktinėmis juostelėmis, kurį laiką nenaudojant galima pakišti po lova ar įdėti į spintą“, – pabrėžė K. Dijokaitė.

Ar jau turite ManoNamai.lt programėlę savo išmaniajame telefone? Parsisiųskite ją ir pirmieji skaitykite portalo naujienas: „iOS“ versija; „Android“ versija Be to, galite sekti visas mūsų naujienas socialiniame tinkle Facebook!

Užsakymo nr.: PT_65977396

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis