ManoNamai geram rytui: kovo 29-oji

Dienos mantra – šiandien aš paleidžiu viską, kas man nebetarnauja.

Kovo 29-oji, penktadienis. Lietuvos įstojimo į NATO diena. Didysis penktadienis.

13 metų savaitė. 

Iki metų pabaigos lieka 276 dienos. 

Saulė teka 6:00, leidžiasi – 18:49. Dienos ilgumas – 12,49 valandų.

Mėnulio fazė – pilnatis (6 diena).

Zodiako ženklas – Avinas.


Orai


Anot sinoptikų, Didyjį penktadienį per Lietuvą slinks atmosferos frontas, todėl šiandien naktį daug kur gausiai lijo, bet buvo šilta, pūtė vidutiniškai smarkus, pietinis vėjas. Šiandien dieną lietaus irgi gali šiek tiek iškristi, ypač šiaurės rytiniuose rajonuose. Temperatūra dieną kils nuo 14 iki 17 laipsnių šilumos. Pietiniame šalies krašte sušils net iki 18–19 laipsnių šilumos, tuo tarpu vėsiausia bus šiaurės vakarinėje pusėje.Sinoptikų duomenimis, numatoma, kad Šv. Velykų savaitgalį sustiprės aukštesnio slėgio sritis. Tai reiškia, kad vyraus debesuoti su pragiedruliais ir sausi orai. Gali šiek tiek palyti nebent šiauriniame šalies krašte. Vėjas taip pat bus švelnus. Naktys prognozuojamos maloniai šiltos, o dienomis galėsime džiaugtis beveik vasarišku oru.


Horoskopas


Šiandien Mėnuliui įžengus į Šaulį, turėtumėte jaustis šiek tiek drąsiau. Skirtingai nei pastarosiomis dienomis, ši ugninga Mėnulio jėga bus jaudinanti ir laisva. Nebus kada per daug mąstyti ar tinginiauti, nes susigrąžinsite savo energiją ir sėkmę. Gali kilti ir stiprus noras būti nepriklausomam, prie nieko neprisirišti. Todėl šiandien puiki diena keliauti vienam ar imtis seniai atidėliotų, bet svajojamų projektų.


Veikla namuose


Šiandien jau tikriausiai daugeliui sukasi mintys apie velykinį stalą, ką įdomaus, skanaus, tradicinio, o galbūt atvirkščiai, netikėto, pagaminti arba nusivežti į svečius. Taigi, kas norite greito ir skanumo garantiją be abejonės turinčio šventinio patiekalo – dalinamės dviem skirtingais Pekino anties gaminimo būdais.


Dienos mantra


Šiandien aš paleidžiu viską, kas man nebetarnauja.Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis