ManoNamai geram rytui: vasario 12-toji

Dienos mantra – aš esu stipri (-us) ir galiu daug nuveikti.

Vasario 12-toji, pirmadienis. Europos epilepsijos diena. 

7 metų savaitė. 

Iki metų pabaigos lieka 322 dienos. 

Saulė teka 7:50, leidžiasi – 17:17. Dienos ilgumas – 9,27 valandos.

Mėnulio fazė – jaunatis (3 diena).

Zodiako ženklas – Vandenis.


Orai


Sinoptikų duomenimis, po truputį į Lietuvą pradės skverbtis pavasaris, galime tikėtis šiltesnių dienų. Šiandien visoje Lietuvoje pranašaujami gausūs krituliai, pagrinde lietus, šlapdriba. Taip pat daug kur bus lijundra. Vėjas vidutinio stiprumo, rytų. Naktį dar tvyros minusinė temperatūra, bet dieną šils iki 3 °C šilumos, pajūryje – net iki 6 °C. Vietomis gali pasitaikyti plikledžio, todėl vis dar būkite labai atsargūs keliuose.


Horoskopas


Šeštadienį kinai atšventė Naujuosius metus ir su jais atnešė žaliojo medinio drakono metus. Anot astrologų, drakonas primins mums, jog norint atrasti tikrąją laimę, reikia pasitikėjimo, drąsos ir ugningos nuotaikos. Iki pat 2025 m. sausio pabaigos ši mitologinė ir antgamtinė būtybė atneš galios, kilnumo, garbės, sėkmės ir pasisekimo bangas. Mėnulis įžengia į Žuvis, padėdamas priimti stebuklingąjį Drakoną į savo gyvenimą ir atskleisdamas jo apsaugines galias. Jei jūsų ženklas pagal kinų horoskopą yra beždžionė, gaidys arba kiaulė – jūsų laukia ypač sėkmingi metai!


Na, o šiandien Marsas prisijungs prie Vandenio ženklo ir pasiūlys mums naujų būdų išreikšti savo jausmingus troškimus. Taip pat atvers galimybę atvėsti prieš agresyviai elgiantis. Ramaus pirmadienio!


Veikla namuose


Jau po truputį galime pajausti artėjantį pavasarį, saulės sulaukiame vis dažniau. Pro langus sklindanti ryški šviesa labai gerai apšviečia dulkes, grindų nešvarumus ir, žinoma, po žiemos itin purvinus langus. Taigi šiandien nusivalykite bent vieno kambario langus. Toks darbas nėra labai lengvas, todėl atlikite jį žingsneliais. Atskleidžiame 10 efektyvių metodų, kaip valyti langus, kad jie švytėtų.


Dienos mantra


Aš esu stipri (-us) ir galiu daug nuveikti.


Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis