5 interjero tendencijos, kurios 2018 metais dominavo instagramo socialiniame tinkle

Įkvėpimo interjero dekorui galima ieškoti įvairiausiose vietose. Viena iš tokių vietų – socialinis tinklalapis „Instagram“. Jame dalinamasi ne tik maisto kompozicijomis, kelionių akimirkomis bei asmenukėmis, bet ir įkvepiančiais interjero dizaino pavyzdžiais. Tad kokios dekoro tendencijos sužibėjo ypač ryškiai šioje mobiliojoje programėlėje 2018 metais?

Skirtingų tekstūrų derinimas vienoje erdvėje. Nors minimalistinis interjero dizainas niekada neišeis iš mados, šiais metais galima buvo pastebėti maksimalizmo proveržį interjero dekoro kontekste. Pavyzdžiui, tikriausiai visi puikiai pamena tendenciją – dviejų skirtingų kilimų sluoksniavimas svetainėje, kuris šiam kambariui suteikia papildomo vizualinio gylio.


Interjeras
Interjeras
Shutterstock


Taigi 2018 metais „Instagram“ puslapis buvo numargintas interjero fotografijomis, kuriose vaizduojamas skirtingų tekstūrų derinimas vienoje patalpoje. Toks žaidimas skirtingomis medžiagų faktūromis erdvę papildo ypatingu charakteriu.


Interjeras
Interjeras
Shutterstock


Modernūs šviestuvai. Šiais metais ypatingas dėmesys buvo skirtas šviestuvams bei jų išskirtinei formai. „Instagram“ puslapyje ypač populiarūs buvo modernaus dizaino šviestuvai. Šiandien kuriami šviestuvai pasižymi unikaliu dizainu, kuris dažnai primena tikrą meno kūrinį, todėl nenuostabu, kad juos norisi nufotografuoti ir įkelti į savo socialinio puslapio paskyrą.


Interjeras
Interjeras
Shutterstock


Spalvota virtuvė. 2018 metais sterilios išvaizdos, baltos spalvos virtuvės užleido savo vietą ryškesniems ir drąsesniems variantams. Labai madingos buvo spalvotos virtuvės. „Instagram“ nuotraukose buvo galima išvysti nemažai pastelinių atspalvių (rožinę, mėtinę, žydrą ir pan.).


Interjeras
Interjeras
Shutterstock


Aptakių formų baldai. Kietus ir kampuotus baldus šiais metais pakeitė minkštutėliai, aptakių formų minkštieji ir kietieji baldai. Tokie baldai kambariui suteikia papildomo jaukumo ir minkštumo. Taip pat jie prisideda prie patogaus judėjimo po erdvę, nes juose nėra aštrių kampų, į kuriuos galima būtų skaudžiai atsitrenkti.


Dekoras
Dekoras
Shutterstock


Šviečiančios neoninės dekoro detalės. Kalbant apie dekoro akcentus, itin madingi 2018 metais buvo šviečiantys neoniniai kambario aksesuarai (ypač šviečiantys žodžiai), kurie patalpai suteikia žaismingumo jausmo.


Paruošta pagal Dekorama.lt informaciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis