Užuolaidos jaukiems namams

Užuolaidos – paskutinis ir labai svarbus interjero akcentas kuriant jaukų interjerą. Salonas „Flokonės idėjos“ padės sukurti tokius namus, apie kokius svajojate. 

Ieškote užuolaidų? Užsukite į saloną „Flokonės idėjos“. 17 metų darbo patirtį turintys savo srities profesionalai pasiūlys tai, kas labiausiai tiks jūsų namų interjerui. Užuolaidų audinius, spalvas ir raštus galėsite rinktis iš plataus naujausių kolekcijų audinių asortimento, prie jų priderinsite ir dekoratyvius elementus – karnizus, laikiklius, juostas ar puošnius kutus. Ieškantys šiuolaikinio langų dekoro varianto salone galės išsirinkti romanetes, širmas ar ritinines užuolaidas. 


Gamintojo nuotr.


Išbaigtą ir stilingą namų įvaizdį kuria skirtingų elementų visuma, todėl prie užuolaidų rekomenduojama derinti ir kitus interjero tekstilės akcentus – lovatiesę, pagalvėles, kėdžių apmušalus. Salono „Flokonės idėjos“ dizaineriai pataria ieškoti kūrybiškų derinių, nebūtinai naudoti tą patį audinį.


Gamintojo nuotr.


Prie vienspalvių užuolaidų galima pritaikyti gėlėtas pagalvėles ar staltiesę, raštuotus audinius derinti su languotais, stambaus mastelio raštus – su smulkesniais. Svarbu, kad visuose namų tekstilės gaminiuose išliktų bent vienas jungiamasis elementas – atspalvis, raštas, išskirtinė tekstūra. 


Gamintojo nuotr.


Salonas „Flokonės idėjos“ siūlo kvalifikuotas dizainerių, siuvėjų, meistrų paslaudas. Profesionalus dizaineris padės apsispręsti ir išsirinkti tai, kas labiausiai tinka prie jūsų interjero, išmatuos ir sukurs dizainą, o pabaigtas užuolaidas salono meistrai pakabins jūsų namuose. Jokių rūpesčių, ir jaukūs namai. 


Gamintojo nuotr.


Daugiau informacijos: www.flokonesidėjos.lt

Užsakymo nr.: PT_50242

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis