Dekoratyvinis akmuo: apdaila, nekelianti rūpesčių

Akmuo naudojamas jau daugelį šimtmečių, tai viena populiariausių tiek eksterjero, tiek interjero apdailos medžiagų. Tačiau natūralaus akmens kaina, didelis svoris ir kruopštumo reikalaujančios instaliacijos neretai sumažina galimybes jį pritaikyti savo erdvėje. Šią problemą išsprendžia pažangios technologijos, padedančios sukurti natūralios išvaizdos tvirtą dirbinį, bet kartu – ir lengvą akmens gaminį, pasižymintį visomis gerosiomis natūralaus akmens savybėmis ir kiekvienam prieinamomis kainomis.

Bendrovė „Stonesta“ jau daugiau nei dešimtmetį gamina dekoratyvų dirbtinį akmenį ir didžiuojasi ekologiška bei novatoriška gamybos technologija. Dekoratyvinis akmuo gaminamas iš specialaus baltojo cemento, dažomas specialiais atmosferos poveikiui atspariais dažais.

Galima sukurti įvairiausias natūralų akmenį atkartojančias formas, reljefus, spalvas, todėl gaminius nesunkiai pritaikysite tiek lauko, tiek vidaus apdailai: fasadams, pamatams, pertvaroms, kolonoms, atskiriems sienų fragmentams, židiniams, svetainių ir laiptų dekoracijoms, kitiems dekoravimo darbams atlikti. Be to, dekoratyvinis akmuo gali puikiai apsaugoti paviršius nuo purvo, pažeidimų, gali tarnauti kaip apsauga nuo karščio ar šalčio.

Gamintojo archyvas

Dirbtinis dekoratyvinis akmuo – tai viena iš nedaugelio medžiagų, kuri nekelia papildomų reikalavimų nei architektams, nei dizaineriams, nei šeimininkams.

Gamintojo archyvas

Paprasta ir efektyvu

Dekoratyvinis akmuo gali atkartoti bet kurio jūsų pasirinkto tipo akmenį. Pats dekoratyvinis akmuo pigesnis už natūralų, yra lengvas, viena jo pusė atkartoja akmens reljefą, o kita specialiai paruošta klijuoti. Dėl savo lengvumo jis gali būti klijuojamas tiek ant gipso plokštės, medienos drožlių plokštės, apšiltinimo medžiagos, tiek ant visų kitų įprastų paviršių. Nėra jokių paruošimo išlaidų, nereikia mokėti už transportavimą – paprasta ir efektyvu.

Gamintojo archyvas

Apdaila, nekelianti rūpesčių

Dėl specialių gamybos technologijų dekoratyvinis akmuo ypač atsparus aplinkos poveikiui, atlaiko tiek auštą, tiek žemą temperatūrą, drėgmę. Dėl šios priežasties dizaineriai, architektai, meistrai jį renkasi ir vidaus, ir išorės apdailai. Interjere akmuo puikiai naudojamas židinių, sienų, kolonų, rūsių, laiptinių ir svetainių apdailai.

Gamintojo archyvas

Pasitelkus šiek tiek fantazijos galima atnaujinti bet kurią gyvenamąją erdvę, galima sukurti tiek modernų, tiek klasikinį stilių. Dekoratyvinis akmuo gali paįvairinti namo fasadą – pagyvinti kamino, cokolio, kolonų, tvorų išvaizdą. Be to, galima sukurti akmenines poilsio zonas, lauko židinius, jaukumo oazes kieme ar terasoje.

Daugiau informacijos: www.stonesta.lt

Užsakymo nr.: PT_78480605

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis