3 interjero dizainerės pasiūlymai, kaip namuose sukurti šventinę atmosferą

Tikriausiai kiekvienais metais savo namus bandote puošti, jei ne visiškai skirtingomis dekoracijomis, tai bent įvesti vieną kitą naują detalę. Siūlau žvilgtelėti į kelias šventines kompozicijas, kuriomis tikrai galėsite sukurti nepamirštamą Šv. Kalėdų „teatrą“ savo namuose.

Ar žinote, kad ateinantys 2014-ieji bus medinio arklio metai? Tiesa, žaliojo, bet medinių, natūralių detalių naudojimas šio sezono žiemos šventėms būtų tikrai simboliškas. Tad šiai „jaukiai kaimiškai“ (Rustic) nuotaikai sukurti drąsiai galite naudoti natūralius medinius padėklus, medinius, medžio žievės žaisliukus, įvairias šakas, sezonines gamtos gėrybes, kompozicijas papildyti šiltų medžiagų ir tekstūrų baltomis detalėmis (jaukiais mezginiais bei nėriniais, drobiniais akcentais).

„Baltųjų Kalėdų“ (White Christmas) nuotaika taip pat gali būti šilta ir jauki, o naudojant daug skirtingų medžiagų, tekstūrų, bei pagyvininat viską keliais tamsesniais štrichais, galima sukurti itin prabangią ir nepamirštamą atmosferą.

Žinoma, šventinę kompoziciją galite sukurti ir naudodami tradicines žiemos švenčių spalvas bei jų derinius – raudoną su auksine bei raudoną su žalia. Čia irgi į pagalbą pasitelkite skirtingas medžiagas bei paviršius, žaiskite šviesos atspindžiais, naudokite jums mielus ornamentus (rombus, trikampius, dryžius...).

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis