Brusketos su kiaušiniais

Pats metas planuoti, kuo pasilepinsite savaitgalį! Vėlyvi savaitgalio pusryčiai gali būti ir tokie – ramiai ruošiami ir suteikiantys energijos visai dienai. Kai ji šilta ir saulėta, norėsis ištrūkti į laukus, miškus, o ne suktis virtuvėje... 

6 porcijoms reikės:

Viso kiekio pagaminto Bolonijos padažo, 

2 prancūziškų batonų,

60 ml sviesto,

6 kiaušinių,

60 ml baltojo vyno acto.


Gerai įkaitinkite storadugnę keptuvę. Perpjaukite batonus išilgai per pusę, kiekvieną jų dar skersai supjaustykite į tris dalis. Sviesto gabaliukus sudėliokite ant batono ir pakepinkite riekeles keptuvėje, kol apskrus ir bus traškios. Užvirinkite puode vandenį, supilkite actą. Sumažinkite kaitrą tiek, kad vanduo vos burbuliuotų. Įmuškite po vieną kiaušinį į vandenį ir virkite apie 3–5 minutes (priklausomai nuo dydžio), kad baltymas sutvirtėtų, o trynys išliktų skystas. Ant batonų riekelių netaupydami uždėkite šilto Bolonijos padažo, o ant jo – kiaušinius. Patiekite, kol patiekalas neatvėso, su mėgstamais žalumynais.


Patarimas

Neturite patirties gaminti Benedikto kiaušinių, tad nerizikuojate virti jų be lukštų? Patiekalui tiks ir plakta kiaušinienė arba įprastu būdu minkštai virti kiaušiniai.  


Skanaus!

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis