5 pakabinami sienų dekoro aksesuarai, nuo kurių sunku atitraukti akis

Jeigu savo namuose nesilaikote minimalistinių principų, o tuščias kambario sienas matote kaip baltą drobę, kurią knieti užpildyti papildoma spalva, faktūra ar dizainu, – jums pasisekė, nes sienų dekoro akcentų pasirinkimas yra išties platus. Parinkome 5 aksesuarus, kurie kambario sienas papildys išskirtiniu charakteriu.

Jeigu namuose turite didelę tuščią sieną, kurią norite pagyvinti, kartais gali būti sunku apsispręsti, nuo ko pradėti. Prieš keliaujant į savo mylimą interjero saloną, gerai apgalvokite, kokia nuotaika ši siena turėtų papildyti kambario erdvę. Taip pat neužmirškite įvertinti bendros namų interjero stilistikos. Tikime, kad tarp mūsų parinktų dekoro akcentų, šiek tiek įkvėpimo atras kiekvienas.


Shutterstock


Dėmesį prikaustantis masyvus paveikslas. Jeigu norite, kad pasirinkta siena paliktų didelį įspūdį, gali pakakti vieno masyvaus paveikslo. Toks didelių išmatavimų meno kūrinys visai nesudėtingai geba sukoncentruoti visą dėmesį į save. Renkantis paveikslą, svarbu derinti jį su kambario interjeru.


Pavyzdžiui šioje modernioje svetainėje, puikiai atrodo abstraktus meno kūrinys, kuris spalviškai dera su kitais dekoro akcentais (pagalvėlėmis bei pledu).


Modernaus dizaino veidrodis. Paveikslo vaidmenį interjere gali atlikti ir veidrodis. Šis aksesuaras yra ypatingas dar ir tuo, kad jis geba transformuoti erdvę. Pakabintas ant sienos veidrodis sukuria papildomo lango įspūdį. Kambariui jis suteikia šviesos ir vizualinės erdvės.


Shutterstock


Tekstūriška sienos puošmena. Jeigu kambariui norite suteikti papildomo minkštumo, rinkitės tekstūrišką sienos puošmeną. Tai gali būti pinta sienos dekoracija ar net nedidelis, išskirtinio audimo arba rašto kilimėlis. Toks minkštas sienos aksesuaras erdvėje atrodo ypač šiltai ir jaukiai.


Shutterstock


Išskirtinė pakaba. Pakaba – atrodytų toks nepastebimas interjero dekoro elementas, tačiau šiandien galima rasti išskirtinių produktų, kurie geba patraukti dėmesį ir jį išlaikyti.


Pavyzdžiui, šioje vonioje rankšluosčiams pakabinti yra naudojama medžio šaka. Tokia detalė erdvę papildo tekstūra ir netikėtumo elementu.


Shutterstock


Ryškaus dizaino tapetai. Visgi, jeigu norite užpildyti visą sieną, jums labiausiai patikti gali įdomaus dizaino tapetai. Šiandien ypač populiaru tapetais dengti ne visas keturias kambario sienas, o tik vieną – akcentinę.


Paruošta pagal Dekorama.lt informaciją.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis