Reklama

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus?

 (4)
Jaukūs namai – dažno svajonė, tačiau ją išpildyti kartais pritrūksta pinigų, laiko arba fantazijos.
© Gamintojo nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Pasak ekspertų, daugiausiai laiko šeima praleidžia svetainėje. Nepaisant to, kad jai ypač svarbus jos jaukumas ir patogumas, įsirengti ar pakeisti senus svetainės baldus trukdo tai, kad kokybiškų baldų kainos neretai gąsdina pirkėjus. Pasak jų, išsvajotai sofai, stalui ir kitam deriniui reikėtų taupyti ne vienerius metus.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus?
© Gamintojo nuotr.

Tačiau PPC MOLAS jums turi gerą žinią: prekybos centras nori pamaloninti savo klientus ir vienam jų padovanoti visą baldų derinį svetainei. Jį pagal naujausias tendencijas išrinko interjero dizaineriai, atsižvelgdami į tai, kad vis labiau populiarėja skandinaviško stiliaus baldai, kurie pasižymi moderniu jaukumu, kokybe ir subtilia prabanga, sukurdami šeimai reikalingą poilsio atmosferą.

Kaip teigia PPC MOLAS valdytoja, Indrė Januševičiūtė, renkant baldus daugiausiai dėmesio buvo skiriama natūralioms medžiagoms, baldų patogumui, bei funkcionalumui. „Tikime, kad šis derinys bus ypač patogus visiems šeimos nariams, dėl vyraujančių taisyklingų formų ir neapkrautų detalių. Ne mažiau svarbu tai, kad svetainės baldų derinys derėtų prie mūsų klientų namų, sukurtų jaukią atmosferą“, – ManoNamai.lt pasakojo PPC MOLAS valdytoja.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus?
© Gamintojo nuotr.

Jūsų svetainė gali būti atnaujinta aukštos kokybės sofa, toršeru, kavos staliuku, pufu, pledu, kilimu, jaukumo suteiks ir „C&D Style“ aksesuarai: padėklas, žvakių gesiklis, žvakės, kurios sušildys ir ramins ilgais rudens bei žiemos vakarais. Visa tai atiteks vienam laimingajam, kuris iki lapkričio 8 dienos pirks už 30 ar daugiau eurų.

Nepraleiskite progos atsinaujinti savo namų svetainę netaupydami ir negaišdami laiko varginančioms paieškoms, tuo jau pasirūpino PPC MOLAS.

Užsakymo nr.: PT_69384174

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Svetainė

8 patarimai, kaip pasiekti maksimalios erdvės įspūdį mažoje svetainėje

Mažos svetainės interjero kūrimas nėra lengva užduotis. Kadangi šiame kambaryje yra praleidžiama nemaža paros dalis, norisi, kad jis būtų ne tik jaukus, bet ir kiek įmanoma patogus ir estetiškai patrauklus. Laikantis kelių dekoravimo triukų, mažą svetainę galima įrengti taip pat funkcionaliai bei skoningai, kaip ir erdvią svetainę.

Gudrybės, kurios pavers svetainę erdvesne

Jeigu norime gyventi ramiai, be daiktų keliamo streso ir tvarkymuisi skirti kuo mažiau laiko, verta pagalvoti kiek daug jų mums reikia. Taigi žemiau interjero tinklaraštis „Homy Ideas“ dalijasi savo atrastais būdais, kaip galima susisteminti svetainę, įvesti joje daugiau tvarkos ir atsikratyti tai, kas nėra būtina.

Sofa – kaip išsirinkti tinkamiausią šio baldo spalvą? (1)

Sofa – centrinis ir pats svarbiausias svetainės atributas. Ant šio baldo leidžiame savo laisvalaikį (skaitydami knygas, žiūrėdami televizorių). Taip pat ant jos kviečiame prisėsti užsukusius svečius. Kadangi tai nėra pigi investicija, renkantis tinkamiausią sofą savo svetainei, reikia įvertinti ne vieną svarbų jos aspektą.

GALERIJA: 25 svetainės įrengimo idėjos, kurios padės atnaujinti šią ervdvę

Įrengiant svetainę dažnai skiriame per mažai atidumo ir kruopštumo. O juk būtent tai zona, kuri yra mūsų namų veidas: čia renkasi svečiai, čia ilsimės ar pažymime svarbias šeimos akimirkas. Gal pats metas į šią erdvę įnešti pokyčių vėjo?

Kaip pigiai ir greitai atnaujinti nusibodusį svetainės interjerą (1)

Kai namuose praleidžiame didžiąją gyvenimo dalį, interjeras ilgainiui pabosta.

Svetainių pokyčiai: nuo salono iki nedidelės laisvalaikio erdvės

Ko gero, sunku būtų įsivaizduoti savo butą ar namą be svetainės. Tai neatsiejama pagrindinė, paprastai erdviausia, dalis, kurioje, jei jau būname namuose, praleidžiame nemažai laiko su šeima, svečiais ar tiesiog poilsiaujame po darbo dienos. Paprastai šiam kambariui įrengti investuojama daugiausiai laiko ir pastangų.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?

Svetainė – vieta, kurioje laiką leidžiame su šeima ir svečiais. Svetainės remontas nebūtinai reiškia dideles išlaidas ir grandiozines pertvarkas. Egzistuoja begalė būdų, kaip mažais, bet esmingais pakeitimais suteikti savo svetainei naują veidą.

Tinkamiausias svetainės interjeras pagal Zodiako ženklus (5)

Žmonės, gimę po skirtingais Zodiako ženklais, pasižymi ir skirtingais charakteriais. Taip pat skirtingai žiūri į tuos pačius daiktus. Ir apskritai – jie visi skirtingi. Žinoma, žmogaus charakteris ir skonis priklauso ne tik nuo to, koks jo Zodiako ženklas. Nors dauguma atvejų jo supratimas formuojasi darant įtaką aplinkai, vis dėlto nemažai susiję ir su jo intelektualumo bei išsilavinimo lygiu. Suprantama, ir pajamų.

Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus (11)

Yra žmonių, kurie įsitikinę: sėkmė loterijose – ne jiems. Jie niekada neperka loterijos bilietų, vengia dalyvauti žaidimuose, jų nevilioja net galimybė išlošti vertingų prizų. Tačiau sėkmė užklumpa tada, kai visai to nesitikime.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus? (4)

Jaukūs namai – dažno svajonė, tačiau ją išpildyti kartais pritrūksta pinigų, laiko arba fantazijos.