Reklama

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus?

 (4)
Jaukūs namai – dažno svajonė, tačiau ją išpildyti kartais pritrūksta pinigų, laiko arba fantazijos.
Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus?
© Gamintojo nuotr.

Pasak ekspertų, daugiausiai laiko šeima praleidžia svetainėje. Nepaisant to, kad jai ypač svarbus jos jaukumas ir patogumas, įsirengti ar pakeisti senus svetainės baldus trukdo tai, kad kokybiškų baldų kainos neretai gąsdina pirkėjus. Pasak jų, išsvajotai sofai, stalui ir kitam deriniui reikėtų taupyti ne vienerius metus.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus?
© Gamintojo nuotr.

Tačiau PPC MOLAS jums turi gerą žinią: prekybos centras nori pamaloninti savo klientus ir vienam jų padovanoti visą baldų derinį svetainei. Jį pagal naujausias tendencijas išrinko interjero dizaineriai, atsižvelgdami į tai, kad vis labiau populiarėja skandinaviško stiliaus baldai, kurie pasižymi moderniu jaukumu, kokybe ir subtilia prabanga, sukurdami šeimai reikalingą poilsio atmosferą.

Kaip teigia PPC MOLAS valdytoja, Indrė Januševičiūtė, renkant baldus daugiausiai dėmesio buvo skiriama natūralioms medžiagoms, baldų patogumui, bei funkcionalumui. „Tikime, kad šis derinys bus ypač patogus visiems šeimos nariams, dėl vyraujančių taisyklingų formų ir neapkrautų detalių. Ne mažiau svarbu tai, kad svetainės baldų derinys derėtų prie mūsų klientų namų, sukurtų jaukią atmosferą“, – ManoNamai.lt pasakojo PPC MOLAS valdytoja.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus?
© Gamintojo nuotr.

Jūsų svetainė gali būti atnaujinta aukštos kokybės sofa, toršeru, kavos staliuku, pufu, pledu, kilimu, jaukumo suteiks ir „C&D Style“ aksesuarai: padėklas, žvakių gesiklis, žvakės, kurios sušildys ir ramins ilgais rudens bei žiemos vakarais. Visa tai atiteks vienam laimingajam, kuris iki lapkričio 8 dienos pirks už 30 ar daugiau eurų.

Nepraleiskite progos atsinaujinti savo namų svetainę netaupydami ir negaišdami laiko varginančioms paieškoms, tuo jau pasirūpino PPC MOLAS.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Svetainė

Svetainių pokyčiai: nuo salono iki nedidelės laisvalaikio erdvės

Ko gero, sunku būtų įsivaizduoti savo butą ar namą be svetainės. Tai neatsiejama pagrindinė, paprastai erdviausia, dalis, kurioje, jei jau būname namuose, praleidžiame nemažai laiko su šeima, svečiais ar tiesiog poilsiaujame po darbo dienos. Paprastai šiam kambariui įrengti investuojama daugiausiai laiko ir pastangų.

Kaip nesunkiai ir pigiai atnaujinti svetainę?

Svetainė – vieta, kurioje laiką leidžiame su šeima ir svečiais. Svetainės remontas nebūtinai reiškia dideles išlaidas ir grandiozines pertvarkas. Egzistuoja begalė būdų, kaip mažais, bet esmingais pakeitimais suteikti savo svetainei naują veidą.

Tinkamiausias svetainės interjeras pagal Zodiako ženklus (5)

Žmonės, gimę po skirtingais Zodiako ženklais, pasižymi ir skirtingais charakteriais. Taip pat skirtingai žiūri į tuos pačius daiktus. Ir apskritai – jie visi skirtingi. Žinoma, žmogaus charakteris ir skonis priklauso ne tik nuo to, koks jo Zodiako ženklas. Nors dauguma atvejų jo supratimas formuojasi darant įtaką aplinkai, vis dėlto nemažai susiję ir su jo intelektualumo bei išsilavinimo lygiu. Suprantama, ir pajamų.

Netikėta moters sėkmės istorija privers suklusti ir didžiausius skeptikus (11)

Yra žmonių, kurie įsitikinę: sėkmė loterijose – ne jiems. Jie niekada neperka loterijos bilietų, vengia dalyvauti žaidimuose, jų nevilioja net galimybė išlošti vertingų prizų. Tačiau sėkmė užklumpa tada, kai visai to nesitikime.

Kiek laiko tektų taupyti, kad atsinaujintum pabodusius svetainės baldus? (4)

Jaukūs namai – dažno svajonė, tačiau ją išpildyti kartais pritrūksta pinigų, laiko arba fantazijos.

Kaip padaryti, kad maža svetainė atrodytų erdvesnė? (3)

Daugelis mano, kad maža svetainė negali būti ideali. Tačiau yra begalė sėkmingų dizaino projektų, kurių originaliomis bei įspūdingomis idėjomis galite pasinaudoti ir taip vizualiai padidinti bet kokio mažo kambario (ypatingai svetainės) erdvę.

Dizainerės idėjos, kaip sukurti svajonių svetainę (2)

Gražus svetainės kambarys – svajonė, kuri labai lengvai gali virsti realybe. Tai pagrindinė vieta kiekvieno namuose, kur praleidžiame didžiąją dalį laiko su šeima ir draugais.

Kaip sukurti harmoniją svetainėje? (1)

Svetainė – tai zona, kurioje nuolat renkasi svečiai, o ir šiais šaltais žiemos vakarais norisi praleisti kuo daugiau laiko po apklotu ir tiesiog pabūti su artimaisiais. Tad kaip sukurti harmoniją šioje erdvėje?

Kaip neapsirikti renkantis valgomojo stalą (9)

Nepaisant to, kad šiais laikais greitas valgymas yra patogus ir kitąkart netgi valgoma atsistojus, prie kompiuterio ar pasidėjus indus ant palangės, susirinkti prie pusryčių, pietų ar vakarienės stalo vis dar yra sveikintina tradicija. Valgomojo stalų būna įvairių - nuo itin prabangių iki funkcionalių ir stilingų.

Idėjos, kaip įrengti mažą svetainę (9)

Galbūt daugumai įrengti mažą svetainę yra iššūkis, tačiau visgi tai yra žymiai lengviau nei dekoruoti didelę svetainę.

Pagrindinės svetainės interjero klaidos (4)

Svetainė - tai vieta, kurioje norime sutalpinti viską. Ir būtent dėl to labai dažnai svetainės virsta daiktų sandėliu, dėl to praranda stilistinį vientisumą ir dizaino lakoniškumą. Norint to išvengti, reikia labai atidžiai pažvelgti į tai, ką ir kaip išdėstome svetainėje.

5 būdai, kaip svetainę paversti svetingesne (4)

Svetainė – tai kambarys, kuriame dažniausiai tiesiog ilsimės arba priimame draugus. Kaip šiam kambariui suteikti jaukumo ir naujų atspalvių be papildomų investicijų, galite sužinoti sekdami žemiau pateikiamus 5 žingsnius.

Interjero idėjos nedidelei svetainei

Net jei ir gyvenate nedideliame bute, jame galima susikurti jaukią svetainę. Mažą erdvę dar labiau suspaudžia didelės sekcijos ar lentynos, tad jei turite daug daiktų, juos galbūt vertėtų sudėti kitoje vietoje, o svetainės erdvę išvalyti, paliekant tik keletą būtinų dalykų ir interjero akcentų. Štai kelios svetainių interjero idėjos.

Svetainė: svarbiausia namų vieta (9)

Interjero dizainerės Simonos nuomone po truputį atsiribojama nuo klasikinio stiliaus ir vis dažniau pasirenkamas modernus ar minimalistinis stilius – ypač kuriant svetaines. Skandinavų įkvėpti ieškojimai vis labiau užburia lietuvius.

Svetainės interjero idėjos I

Jei neįsivaizduojate, kaip galėtų atrodyti jūsų svetainė, kokios spalvos ir baldai tiktų, štai kelios idėjos. Namams jaukumo suteikti galima naudojant šiltas spalvas, įvairius aksesuarus, o interjerą pagyvinti - neįprastai dekoravus sienas ar ant jų įtaisius originalias lentynas.