Įkvepiantys nedidelių miegamųjų pavyzdžiai

 (8)
Kai reikia rinktis – didesnė virtuvė ar miegamasis, tikėtina, kad dauguma norės daugiau vietos virtuvėje. Ir kitas patalpas renkamės didesnes, todėl būtent miegamajam lieka mažiausiai vietos. Tai nėra blogai, juk galiausiai šioje patalpoje svarbiausia yra lova.
© Shutterstock

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Vis dėlto ne pačioje didžiausioje patalpoje be lovos skoningai sutalpinti dar ir naktinius stalelius bei kokią spintą ar komodą nėra juokų darbas, tad įkvėpimui pateikiame kelias idėjas ir patarimus, kaip įsirengti jaukų ir stilingą miegamąjį.

Suderinti viską, kas reikalingiausia net ir nedideliame miegamajame nėra neįmanoma misija. Viskas priklauso nuo išdėstymo. Tinkamai parinkti ne tik pagrindiniai miegamojo baldai, bet ir daiktadėžės, lentynos neužgriozdins mažos erdvės, o kaip tik vienas kitą papildys.

Jei kambarys iš tiesų tik tokio pločio, kad telpa tik lova, svarbu ją įsprausti tinkamiausioje vietoje. Geriausiai tokiu atveju tiks tolimiausias patalpos kampas. Nepaisant to, kad į tokią lovą galima įlipti tik iš vienos pusės, miegamasis atrodys jaukiai net jei jame bus ir daugiau baldų.

Ir čia lova užima beveik visą kambarį, bet vis vien atsirado vietos lentynų sistemai galvūgalyje.

Jei miegamajame numatyta spinta, rinkitės ją su stumdomosiomis durimis – tai vizualiai praplės patalpą.

#smallbedroom#roomdecor#interior

A photo posted by @bedroomdecoration on Dec 10, 2016 at 12:18am PST

Tokiame miegamajame užuolaidos turi būti nedidelės arba peršviečiamos, o geriausiai tinka žaliuzės arba ritininės užuolaidos, kad langas būtų kiek įmanoma atviresnis.

Small dark bedoom. So beautiful! #interiordesign #bedroom #smallbedroom #darkbedroom

A photo posted by Astrid | Gravity Home (@gravityhomeblog) on May 14, 2016 at 6:27pm PDT

Jei kambaryje yra langas, geriausiai prie jo statyti lovos galvūgalį. O į siaurus tarpus tarp sienos ir lovos galima įsprausti naktinius stalelius arba tik vieną, kaip šiame interjere.

When you finally get a little pinch of time to clean your room that has been a hot nightmare for weeks. 🙌🏻

A photo posted by • T H E S A G E F O X • (@thesagefoxdesign) on Dec 15, 2016 at 8:17am PST

Pasistenkite net mažiausioje patalpoje atrasti kokį akcentą, kurį galima išnaudoti. Šiuo atveju tai didelė, plati palangė, atliekanti ne tik estetinę, bet ir praktinę funkciją.

Taip pat atminkite, kad net jei miegamasis ir miniatiūrinis, reikia pasirūpinti kokybiška ir stilinga patalyne, lovatiese bei pagalvėlėmis. Jei lova yra pagrindinis kambario akcentas, svarbu pasirūpinti, kad ji atrodytų estetiškai, į ją būtų malonu žiūrėti, kitaip atėjus svečiams teks rakinti miegamojo duris, kad kas netyčia jos nepastebėtų.

Jei visą kambarį užima lova, išnaudokite sienas – ant jų pakabinkite paveikslų, nuotraukų.

Even a tiny bedroom can have a workspace via @bosthlm_realestate

A photo posted by Astrid | Gravity Home (@gravityhomeblog) on Sep 23, 2016 at 1:02pm PDT

Įsirengiant nedidelį miegamąjį verta pamąstyti apie sienų spalvą – ji neturėtų būti kategoriškai balta. Įdomu tai, kad vizualiai išplėsti patalpą gali padėti ir tamsios spalvos – jos suteikia gylio efektą, kuris labai reikalingas tokiame interjere. Tačiau visuomet reikia prisiminti svarbiausią taisyklę: mažoje patalpoje nereikėtų persistengti su aksesuarų gausa. Kuo jų mažiau, tuo geriau.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Miegamasis

Svajonių miegamojo ABC: nuo tinkamos spalvų paletės iki lovos

Kone trečdalį gyvenimo praleidžiame miegodami, todėl tai, kaip įsirengiame savo miego oazę – miegamąjį, itin svarbu tiek miego kokybei, tiek ir bendrai savijautai. Interjero dizainerė – Elžbieta Skunčikienė pataria, kaip nepamirštant stiliaus įsirengti kokybiškam poilsiui tinkamą miegamąjį.

10 patarimų, kaip tinkamai išnaudoti nedidelio miegamojo erdvę (1)

Miegamojo interjero kūrimas yra visiškai kitoniška užduotis, palyginus ją su kitų namų erdvių dekoravimu. Taip yra todėl, nes miegamasis – asmeninė poilsio tvirtovė, kurioje be galo svarbu išlaikyti atmosferišką ramybės jausmą. Kartais nuosavai oazei sukurti miegamajame gali trukdyti mažas erdvės kiekis. Pristatome 10 patarimų, kaip tinkamai išnaudoti nedidelio miegamojo erdvę.

Dažniausiai pasitaikančios klaidos įsirengiant miegamąjį

Tinkamai įsirengti miegamąjį nėra lengva užduotis, nes šis kambarys turi būti toks, kuriame vakare būtų lengviau nurimti, o ryte teigiamai pasikrauti.

9 idėjos, kaip įsirengti miegamąjį svetainėje

Mažas būstas – tai dar ne priežastis atsisakyti patogios miegamojo lovos ir kas vakarą tiesti sofą, o kas rytą ją lankstyti atgal. Pažiūrėkime, kaip šią problemą spręsti siūlo interjero dizaineriai ir gamintojai.

Įkvėpimui: tamsių atspalvių sienos miegamajame

Tamsios spalvos interjere tampa vis populiaresnės. Jūs - už ar prieš? Interjero tinklaraštininkė Jūratė Gulko iš HOMY IDEAS visomis keturiomis šią idėją palaiko, nes be galo mėgsta dramatišką ir intymią atmosferą, kurią sukuria tamsūs atspalviai. Ypač jie gerai žiūrisi miegamajame.

GALERIJA: daugiau nei 50 pavyzdžių, kaip jaukiai dekoruoti miegamojo zoną (4)

Miegamasis - viena esminių namų zonų, tad vertėtų jos atnaujinimui dėmesio skirti nuolat. Tikimės, kad įkvėpimo pasisemsite iš šios didžiulės nuotraukų galerijos.

Miegamojo interjeras pagal Zodiaką: 12 skirtingų variantų

Norite įsirengti miegamąjį, bet vis negalite apsispręsti, kokio jis turi būti stiliaus? Pateikiame horoskopą, kuriame akcentuojamos kiekvieno Zodiako ženklo savybės, susijusios su interjeru. Susiraskite savo ženklą ir pasisemkite įkvėpimo.

Taisyklės, kurios kardinaliai pakeis jūsų miegamojo zoną

Jaučiate, kad namuose kažkas ne taip? Niekaip nepailsite, vargina neigiamos emocijos? Pats metas permainoms! Jums pagelbės fengšui gudrybės. Pirmiausia - miegamojo zonoje.

10 sumanių mažo miegamojo sprendimų (1)

Miegamasis – išskirtinė namų zona, kuriai reikia suteikti privatumo. Tačiau ne visada galime skirti jam atskirą kambarį, o jei galime – ne visada tokį erdvų ir patogų, kokio norėtume. Dešimt sumanių ir originalių sprendimų padės išvengti šių trūkumų ir sukurti jaukią miegamojo zoną, kad ir kur ją įrengtumėte.

Fengšui taisyklės miegamajame (ir psichologo nuomonė) (3)

Jokių veidrodžių, liūdnų paveikslų ir ryškių spalvų miegamajame, jau nekalbant apie televizorių – tai tik dalis fengšui taisyklių, norintiems susikurti jaukią miegamojo oazę. Ką dar reikėtų žinoti ir ar viskuo tikėti?