Reklama

KONKURSAS: kas savaitę laimėkite po 10 litrų SADOLIN sienų dažų!

 (2)
Ketinate atnaujinti namus, tačiau niekaip neapsisprendžiate, kokia spalva tiktų Jūsų sienoms? Mes žinome, kaip padėti!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

Jums tereikia atsisiųsti naująją nemokamą „Sadolin Visualizer“ programėlę, nuskanuoti norimą patalpą, išsirinkti spalvą ir iš karto pamatysite, kaip ji atrodys po atnaujinimo.

Atsisiųsti programėlę galite paspaudę ČIA

Žemiau esančioje platformoje reikia patalpinti nuotrauką, kurioje matytųsi su programėle padaryti pokyčiai - tiesiog nufotografuokite telefono ekraną (printscreen - angl.). Laimė nusišypsos net 4 dalyviams!


Kiekvieną savaitę pralošime po 10 l pasirinktos spalvos plaunamų Bindo 7 sienų dažų. Konkursas vyks mėnesį (nuo 2016-09-08 iki 2016-10-10).

Jei nepavyksta įkelti nuotraukos, siųskite ją: manonamai@delfi.lt

1 savaitės laimėtojas - Artūras, kurio miegamojo nuotrauka surinko net 31 balsą. Dėl laimėjimo atsiėmimo su Jumis susisieks prizo steigėjai.

2 savaitės laimėtoja - Janina, kurios virtuvė susilaukė net 44 balsų. Dėl laimėjimo atsiėmimo su Jumis susisieks prizo steigėjai.

3 savaitės laimėtoja - Alvyda, kuri į savo namus nori įnešti ryškesnių spalvų. Dėl laimėjimo atsiėmimo su Jumis susisieks prizo steigėjai.

4 savaitės nugalėtoja - Sandra, jai atitenka paskatinimasis prizas už ieškojimus. Dėl laimėjimo atsiėmimo su Jumis susisieks prizo steigėjai.

Užsakymo nr.: PT_72232424

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Dalyvauk ir laimėk

KONKURSAS: laimėkite net 4 sriubas, kurios gali įkvėpti sveikai gyvensenai

Paversti svorio metimą ir sveiką gyvenseną realybe gali padėti šios AMWAY sriubos.

KONKURSAS: laimėk micelinį valomąjį vandenį jautriai, raustančiai odai

Pavasario sezonu odą būtina prižiūrėti dar atidžiau, o viena pagrindinių odos priežiūros taisyklių yra tinkamas valymas. Šį procesą gerina efektyvios grožio priemonės, tokios kaip „Sensibio H2O AR“- micelinis valomasis vanduo jautriai, raustančiai odai.

KONKURSAS: LAIMĖK RAMINANTĮ „BIODERMA“ KREMĄ JAUTRIAI, RAUSTANČIAI ODAI

Atsakyk į klausimą ir laimėk kremą! Apdovanosime 3 konkurso dalyvius.

Laimėk 5 pakvietimus į Vilniaus universiteto Botanikos sodą!

Paskutinį spalio mėn. šeštadienį Vilniaus universiteto Botanikos sodas kviečia mažus ir didelius į unikalią paskaitą, kurioje bus galima sužinoti daug įdomių dalykų apie paslaptingus bioliuminescencinius organizmus, natūraliai šviečiančius gamtoje.

KONKURSAS: pasikvieskite į namus tikrąjį pavasarį!

Pavasaris šiemet mus tikrai vedžioja už nosies, tačiau neverta nusiminti!

Už kavos puodelio nuotrauką - kvepiantys prizai (5)

Kartu su lapkričio numeriu kiekvienam žurnalo "Mano namai" prenumeratoriui išsiuntėme malonų siurprizą - kvapnios kavos "Aroma Gold". Mėgaukitės gerdami nuostabią kavą ir skaitydami žurnalą, kurį kurti jūs ir įkvepiate!

Konkursas kūrybingiems: nustebinkite šviestuvo dizainu ir užsidirbkite (1)

Šabloniški sprendimai vis rečiau tenkina mūsų poreikius. Tampame vis išrankesni savo aplinkai, be to, dažniau norime patys ją kurti ir tobulinti. Dabar turite progą realizuoti savo kūrybines idėjas! LED šviestuvų gamintoja „Elmo technologijos“ kviečia dalyvauti konkurse „Sukurk šviestuvo dizainą ir užsidirbk“.

KONKURSAS: kas savaitę laimėkite po 10 litrų SADOLIN sienų dažų! (2)

Ketinate atnaujinti namus, tačiau niekaip neapsisprendžiate, kokia spalva tiktų Jūsų sienoms? Mes žinome, kaip padėti!

Konkursas: sukurk šviestuvo dizainą ir užsidirbk! (7)

Moderniems šviestuvams priskiriamos funkcijos atveria daugybę naujų galimybių projektuojant interjerus ir meta iššūkį surasti reikiamo dizaino šviestuvą.

KONKURSAS: mano mylimiausia orchidėja (3)

Orchidėja – gėlė, kuri puošia daugelio lietuvių namus. Kviečiame dalyvauti naujausiame konkurse ir galbūt būtent Jums atiteks vertingi bei naudingi prizai.