8 didžiausios klaidos mažoje erdvėje

 (1)
Nedažykite sienų baltai, nevenkite rizikos ir ką bedarytumėte, neprigrūskite per daug daiktų!
© Shutterstock nuotr.

Atsisiųskite mobiliąją programėlę

1. Rizikos vengimas. Verčiau ant sienų dėkite didelės apimties sienų audinį ar tapetus. Galite tą patį padaryti netgi su sienomis. Tai lengvesnis, saugesnis ir mažiau brangus būdas, kaip mažai erdvei suteikti dramatiškumo. Galbūt ryškus raštas pagrindiniame kambaryje ir gali kiek pabosti, tačiau mažesniam ir rečiau naudojamam kambariui tai gali suteikti savotiško šarmo, kviečiančio užsukti čia dažniau.

2. Erdvės užgriozdinimas daiktais. Jeigu baldus rinksitės atidžiai, didelis baldas gali kaip tik sustiprinti erdvės pojūtį. Pavyzdžiui, jeigu turite aukštas lubas, tinkamoje vietoje pastatyta aukšta įstiklinta spintelė gali versti pakelti akis aukštyn ir atitraukti dėmesį nuo mažo patalpos ploto. Tiesiog įsitikinkite, kad kiekvienas daiktas yra svarbus ir stovi vietoj. Ir leiskite savo akims pailsėti.

3. Strategijos nebuvimas. Iš pradžių apsispręskite, ką ketinate nuveikti savo kambaryje ir tuomet jau imkitės darbo. Kambarį padalinkite į skirtingos paskirties zonas – miegojimui, darbui, poilsiui ir valgymui. Dalinkite erdvę pusiau, ketvirčiais ar net įstrižai ir kiekvienai daliai priskirkite tam tikrą funkciją.

4. Užtamsintos sienos ir lubos. Šviesesnės sienos ir šviesesnės lubos automatiškai sukuria didesnės erdvės iliuziją.

5. Maži baldai ir šviesios spalvos. Tamsios spalvos ir vos keli didesnės apimties baldai esant tinkamam apšvietimui gali suteikti kambariui erdvumo ir prabangumo pojūtį.

6. Dažnai maža erdvė – prarasta galimybė. Paverskite tai privalumu. Pavyzdžiui, nedidelę patalpą savo bute galima paversti jaukiu prieglobsčiu. Jo sienas galima aptraukti dryžuota ruda vilnos flanele, grindis iškloti raudonu pliušiniu kilimu, ant sienos pritvirtinti plokščiaekranį televizorių ant lankstaus stovo, pakabinti didelį veidrodį dirbtinio vėžlio kiauto rėmuose, kuris neabejotinai sukurs erdvės pojūtį. O erdvę galutinai optimizuotų pagal užsakymą pagaminta sofa. Patikėkite, toks kambarys gali tapti visos šeimos pamėgta susibūrimo vieta.

7. Baltos sienos. Verčiau išdažykite nedidelį kambarį medžio anglies pilkumo spalva. Ji tikrai praplės erdvę.

8. Proporcijos ir mastas – gyvybiškai svarbu. Svarbiausia yra pagal jūsų išmatavimus pagaminti minkšti baldai, kad neatrodytų kambarys apstatytas tarsi „ant steroidų“ pagamintais baldais. Reikia, kad jūsų baldai būtų tinkamo pločio, aukščio ir gylio, kurie atitinka kambario mastą. Mažesniems kambariams venkite didesnio nei 90 centimetrų gylio. Neapkraukite kambario milžiniškais, supergiliais minkštais baldais, skirtais užpildyti gigantiškoms erdvėms. Didesnis ne visada reiškia geresnį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Dizaino ABC

5 pamokos, kurių galima pasimokyti iš skandinaviško interjero dizaino

Skandinaviškas interjero dizainas šiandien yra vertinamas gan prieštaringai: vieni jį myli dėl jo paprastumo, o kiti – dėl tos pačios priežasties negali jo pakęsti. Kokia bebūtų jūsų nuomonė apie šį interjero stilių, pamatinės skandinaviško dizaino vertybės yra tikrai svarbios ir pritaikomos bet kokios kitos stilistikos namuose. Tad kokias 5 pamokas galima išmokti iš skandinaviško interjero stiliaus?

Standartinio tipo buto atnaujinimas: kaip įveikti pagrindinius iššūkius

Jeigu gyvenate standartinio tipo daugiabutyje ir ieškote idėjų, kaip atnaujinti savo namų interjerą, šis straipsnis – kaip tik jums. Namų interjero tinklaraščio „Homy Ideas“ autorė Jūratė Gulko apžvelgia didžiausius iššūkius, su kuriais susiduria tokių būstų šeimininkai.

Japoniškas tvarkos palaikymo menas, kuris palengvins jūsų kasdienybę

Ar esate pastebėję, kaip gera leisti laiką tvarkinguose, nereikalingais daiktais neapkrautuose namuose? Kur papuola išmėtyti naudojami daiktai erzina ir kelia papildomą stresą, kurio namų erdvėje turėtų būti kuo mažiau. Kviečiame susipažinti su japonišku tvarkymosi menu, kuris gali palengvinti jūsų kasdienybę.

2018 metų horoskopas, kuris padės išpildyti jūsų namų interjero dizaino troškimus

Orakulai, krištolas, būrimas taro kortomis… Okultiniai dalykai visur aplinkui! Ir, žinoma, horoskopai – kam nepatinka sužinoti, ką paruošė ateitis? 2018 metų horoskopą, išpildysiantį visus su namų interjero dizainu susijusius jūsų troškimus, pristato Delightfull.eu.

8 didžiausios klaidos mažoje erdvėje (1)

Nedažykite sienų baltai, nevenkite rizikos ir ką bedarytumėte, neprigrūskite per daug daiktų!

15 fengšui patarimų, kaip susikurti jaukius namus

Namai turi būti jūsų šventovė. Feng, išvertus iš kinų kalbos reiškia vėją, o Shui – vandenį. Tai senovės rytų menas, kuris moko, kaip tinkamai išdėstyti baldus ir kitus daiktus savo namuose tam, kad būtumėme sveikesni, klestėtume, jaustumėmės patogiai ir džiaugtumėmės gyvenimo kokybe.

Metas atsikratyti stereotipų: didžiausios dizaino klaidos

Principas „Pats sau režisierius“ yra puikus, tačiau tik tokiu atveju, jeigu turite meninį skonį. O jeigu ne?

Angliško stiliaus namai, kurie spinduliuoja Kalėdų dvasia

Artėjant šventėms, įprasta bent jau šiek tiek papuošti savo namų erdvę, kad joje pasijustų pakili nuotaika. Vieni žmonės, puošdami savo namus, mėgsta naudoti minimalius, per daug į akis nekrentančius kalėdinius simbolius, o kiti – leidžia pasireikšti savo kūrybiškumui ir šventinėmis dekoracijomis išpuošia visus namų kampelius.

4 būdai, kurie be didelių investicijų padės sukurti namų jaukumą

Visi puikiai žinome, kad kasdienybės grožis slypi detalėse. Kaip gyvenime, taip ir interjere – nedidelės, subtilios smulkmenos gali palikti gilų įspūdį. Tad namų jaukumui sukurti, kartais užtenka kelių gerai apgalvotų detalių. Pristatome 4 būdus, kaip nebrangiai namų erdvei suteikti papildomo jaukumo.

Kokią tiesą kalėdinės dekoracijos atskleidžia apie jus?

Jūs esate nerūpestingas kičo mylėtojas ar perfekcionistė princesė? Sužinokite, ką kalėdiniai papuošimai byloja apie jus.