Kaip pakeisti nusibodusį vonios kambarį?

Pakeisti vonios kambarį galima gan lengvai, tereikia fantazijos ir nepamiršti domėtis paskutinėmis dizaino naujienomis.

Pernelyg apkrauta

Jei visus kremus, šampūnus, pastos tūbeles ir kitus įmanomus buteliukus laikote atvirai – paslėpkite juos spintelėje ar tvarkingai sudėliokite lentynoje. Rankšluoščių nemeskite bet kur, o tvarkingai sukabinkite ant gyvatuko arba laikiklių, kurie tvirtinami prie plytelių.

Paprasti sprendimai

Bet kokią būsto zoną labiausiai atnaujina iš pirmo žvilgsnio paprasti sprendimai. Tai lemia mažos, bet esminės detalės:

- ryškesnių kilimėlių parinkimas, pavyzdžiui, jaukumo gali suteikti pintas kilimėlis.

- naujo veidrodžio parinkimas. Jei nebijote eksperimentų, galite išbandyti įvairius, pigesnius veidrodžius su spalvingais rėmais arba įsigyti klasikinį veidrodį, nepamirštant jį derinti prie spintelės. 

- net nauji, su margesniais raštais parinkti rankšluoščiai į vonios kambarį gali įnešti gyvumo.

- nauja dušo užuolaida. Pastelinių spalvų užuolaida suteiks jaukumo, o ryškesnė – gyvybingumo. Be to, dušo užuolaidą galima bus panaudoti ir praktiškai – džiovinti ant jos rankluoščius.

Daugiau pastangų gali pareikalauti tualeto klozeto pakeitimas, pajuodusių vonios pakraščių atnaujinimas, naujos dangos parinkimas.

Taip pat daug gali nulemti nauja dušo galvutė, kuri ne tik gali būti modernaus dizaino, bet ir padėti taupyti vandenį. Šį sprendimą apžvelgsime plačiau.

„Select“ – intuityvus srovės valdymas

Dušas su mygtuku, tai ne tik stilingas, bet ir praktiškas sprendimas. Vandens srovę galėsite pakeisti vienu spustelėjimu. Tokią galimybę suteikia įmonės „Hansgrohe“ sukurtas „Select“ mygtukas. Šis mygtukas palengvina kasdienį prausimąsi. Daugiau nebereikės vargti bandant nustatyti norimą vandens srovę. Įvardinti mygtukai yra „Raindance Select“ rankiniuose ir stacionariuose dušuose. Šį komfortišką ir modernų dizainą sukūrė vieni iš garsiausių dizaino namų visame pasaulyje - „Phoenix Design“.

Dušo sistemą „Raindance Select E 300“ sudaro stacionarus, rankinis dušai ir termostatas. „Raindance Select Showerpipe E 300“ išsiskiria sumanosiomis funkcijomis ir gražiu dizainu. Verta pažymėti, jog šioje serijoje galėsite rinktis iš dviejų paviršių: pilnos chromo apdaila ir dvispalvės chromo ir iš baltos spalvos srovės disko apdailos.

Aukščiau minėta dušo sistema „Raindance Select E 300“ pasižymi tuo, jog galima reguliuoti 5 rūšių srovę vienu spustelėjimu, o kartu tai palengvina užduotį atliekant vonios kambario remontą – šią dušo sistemą galima tiesiog jungti prie tiesioginių sienos jungčių.

Šią dušo sistemą sudaro trijų elementų derinys:

- Raindance Select stacionarus dušas

Šiame duše Select mygtukas įrengtas dušo galvos centre, kuris padės reguliuoti dvi skirtingas vandens sroves: vandens srovė prisotinta oru ir standartinė srovė be oro. Šią stacionarią dušo galvą galima montuoti prie lubų arba sienos.

Dėl to šis dušas gali sukelti skirtingus pojūčius:

1) Atsipalaidavimą: švelni srovė iš viršaus
Oru prisotinta, švelni RainAir srovė Jūsų kūną apgaubia lašų šydu. Jūs atsipalaiduojate, nusiplaunate įtampą arba tiesiog mėgaujatės.

2) Energiją: gaivos gūsis iš viršaus
Stimuliuojanti, galinga, maloni Rain srovė. Jūs tampate žvalesnis arba įgaunate energijos po sporto. Be to, veiksmingai išplauna šampūną.

- Raindance Select rankinis dušas

Šiame duše Select mygtukas leidžia rinktis iš trijų skirtingų srovių:

1) pirmiausiai švelnią, glotnią RainAir srovę;
2) antrasis žingsnis - išbandyti galingesnę, energingesnę Rain srovę;
3) trečioji Whirl srovė suteikia masažo efektą.

- Ecostat Select termostatas

Ecostat Select termostatas padeda individualiai valdyti temperatūrą ir vandens kiekį po dušu ergonomiško dizaino rankenomis. Taip pat jame įrengta stiklinė, talpi lentynėlė dušo reikmenims.

Be to, nereikia bijoti dėl savo saugos - termostatas nekaista, maksimalios temperatūros nustatymas saugo nuo apsiplikymo. Svarbu ir tai, kad jį lengva sumontuoti, kaip ir visas šios serijos priemones, galima rinktis iš dviejų paviršių ir įdiegta vandens taupymo funkcija.

Vien termostate vandens debitas apribotas iki 10 l/min. Jei norite daugiau vandens, atlaisvinkite blokavimo mygtuką ir pasukite tolyn.

Hansgrohe nuotr.

Daugiau informacijos: www.hansgrohe.lt

Užsakymo nr.: PT_63038530

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis