Kaip išsirinkti tinkamą valgomojo stalą? 4 naudingi patarimai

Renkantis valgomojo stalą, svarbu atsižvelgti į jo dermę su namų interjeru, funkcionalumą bei patogumą. Tai ne tik baldas, prie kurio renkasi šeima, bet ir svarbus interjero elementas, galintis pakeisti kambario įvaizdį. Tad kaip išsirinkti patį tinkamiausią valgomojo stalą, kuris harmoningai įsilietų į jūsų namų aplinką? Dalinamės keliais pagrindiniais principais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį.

1. Atsižvelkite į erdvės dydį


Prieš pasirinkdami stalą, atidžiai įvertinkite turimą erdvę. Stalas neturėtų pernelyg apkrauti patalpos, tačiau turėtų suteikti pakankamai vietos kėdėms. Svarbu apgalvoti ne tik tai, kur stovės stalas, bet ir tai, ar patogu bus judėti aplink, kai kėdės nevisiškai pristumtos. Mažesnėse erdvėse puikiai tiks kompaktiški, išskleidžiami arba sulankstomi stalai. Jie padeda taupyti vietą, kai yra nenaudojami, tačiau suteikia pakankamai vietos šeimos pietums ar vakarienei, kai reikia.


2. Derinkite prie interjero stiliaus


Valgomojo stalas turėtų atspindėti jūsų namų interjero stilistiką. Jei namai sukurti laikantis modernaus dizaino principų, rinkitės paprastus, bet išraiškingus stalus, pasižyminčius švariomis linijomis. Klasikinio stiliaus namams tiks solidžiai atrodantys mediniai stalai, pabrėžiantys prabangą ir eleganciją. Prekių ženklo Magrės baldai asortimente gausu įvairaus dizaino valgomojo stalų. Tad rasti tobulą variantą, kuris atitiktų jūsų namų interjero ypatumus, turėtų būti lengva.


3. Dėmesys medžiagiškumui ir spalvoms


Rinkdamiesi stalą, ypatingą dėmesį skirkite medžiagoms ir spalvoms. Natūralios medienos stalai suteikia erdvei šilumos ir jaukumo, stiklo ar metalo paviršiai – modernumo ir lengvumo pojūtį. Medžiagų ir spalvų pasirinkimas turėtų būti suderintas su kitais kambario elementais, kad visuma sudarytų harmoningą ir subalansuotą vaizdą. Žinoma, kiekviena medžiaga turi savo subtilybių, reikalauja tam tikros priežiūros. Atsižvelkite į įpročius bei tai, ar bus paprasta prižiūrėti jautresnius paviršius.


4. Įsivertinkite asmeninius poreikius: stalo funkcionalumas


Valgomojo stalas turėtų būti ne tik estetiškai patrauklus, bet ir funkcionalus. Apgalvokite, kiek asmenų paprastai prie jo susirenka, kokios papildomos funkcijos, pavyzdžiui, ištraukiamos dalys, gali būti naudingos. Taip pat svarbu, kad stalas būtų patvarus, lengvai prižiūrimas ir ilgaamžis.


Taigi, verta skirti laiko ir apgalvoti visus minėtus aspektus, kad pasirinktas baldas taptų tiek praktiška, tiek estetiška namų erdvės dalimi. Atminkite – tinkamas valgomojo stalas gali sukurti jaukumą, skatinti šeimos narių bei svečių bendravimą ir ilgus metus puošti jūsų namus.

Užsakymo nr.: PT_86812

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis