Naujiena: privalomas aštrumas virtuvėje

Jei reikėtų išrinkti svarbiausią virtuvės įrankį, tikėtina, juo taptų peilis. Tai – tikras įrankių karalius, leidžiantis įgyvendinti Jūsų kulinarines idėjas.

Tikriausiai kiekvienam pažįstama situacija: štai skubate ką nors supjaustyti, o peilis – atbukęs. Visas galandimo problemas galite išspręsti su „Chef'sChoice®" peilių galąstuvais! Modelių gama – itin plati: joje tinkamiausią prietaisą suras ir namų vartotojai, ir virtuvės profesionalai.


Amerikiečių gamintojo galąstuvų galandimo elementai padengti deimantinėmis dalelėmis, užtikrinančiomis prietaisų efektyvumą ir ilgaamžiškumą. „Chef's Choice®" galąstuvai ne tik galanda, bet ir poliruoja ašmenis, nepakenkdami peilio struktūrai, todėl galite būti tikri, kad, net ir pjaustant kietus produktus, pjūviai bus lengvi ir tikslūs.Virtuvės naujienos
Virtuvės naujienos
Gamintojo nuotr.


Pasirinkę „Chef's Choice®" M312 elektrinį peilių galąstuvą, nesuklysite: tai – patikimas pagalbininkas Jūsų virtuvėje, tinkantis visų tipų peiliams. Ieškokite didžiausiose buitinės technikos prekybos vietose.

Užsakymo nr.: PT_49490

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis