Paskelbta „Tikkurila“ 2024-ųjų metų spalva: įvertino ne tik dizaineriai, bet ir psichoterapeutas

“Pasikliaukite savo intuicija”,– skelbia dažų kūrėjo „PPG Tikkurila“ devizas šių metų spalvos pristatymo renginyje. Todėl įvertinti spalvą buvo pakviestas ir žymus Lietuvos psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis. Spinduliuojanti šilumą, gerumą, meilę ir žaismingumą – ant podiumo iškeliama šilta, rusvai oranžinė Nude in Nizza spalva.

2024-ųjų spalva – kokia ji?


„Tikkurila“ metų spalva skelbiama jau devintąjį kartą ir renkama atsižvelgiant į pasaulines tendencijas bei aktualijas. Šios kompanijos projektas „Color Now“ supažindina su naujausiomis įdomiomis ir kūrybingumą skatinančiomis spalvų tendencijomis bei temomis. 


„Tai yra išraiškinga, jausminga spalva, tinkama kiekvienam interjero stiliui. Interjere Nude in Nizza suteiks erdvei jaukumo ir šilumos jausmą”, – apie metų spalvą pasakoja interjero dizainerė Jūratė Miliauskaitė-Laurinaitienė. 


„Man ši spalva spinduliuoja ramybę, – dalinosi žinomas profesorius, psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis, vertindamas Nude in Nizza, – spalvos kuria nuotaikas ir emocijas. Kokias? Gana individualu. Tai priklauso nuo žmogaus biografijos, nuo akimirkos, kurioje jis yra šiandien. Spalva kartais gali pakeisti nuotaiką, o kartais ją atspindėti.“  "Tikkurila" 2024-ųjų metų spalva – persikinė Nude in Nizza
Gamintojo „Tikkurila“ nuotrauka


2024-ųjų metų spalva – šilta persikinė Nude in Nizza
2024-ųjų metų spalva – šilta persikinė Nude in Nizza
Gamintojo „Tikkurila“ nuotrauka2024-ųjų metų spalvų kolekcija: 14 eklektiškų atspalvių


Jau tradicija tapęs „Tikkurila“ metų spalvos pristatymas Lietuvos architektams ir dizaineriams vyko Pacų rūmuose. Šio įspūdingo istorinio pastato, virtusio viešbučiu, renovacijai buvo naudoti ir „Tikkurila“ ekologinį ženklą turintys dažai „Joker”. „Tikkurila“ metų spalvos pristatymas Lietuvos architektams ir dizaineriams Pacų rūmuose
„Tikkurila“ metų spalvos pristatymas Lietuvos architektams ir dizaineriams Pacų rūmuose
Gamintojo „Tikkurila“ nuotraukaČia buvo pristatyta ir kompanijos 2024-ųjų metų spalvų kolekcija „Color Now“, kurią sukūrė garsi švedų interjero dizainerė Marie Olsson Nylander. Šia „Tikkurila x Marie Olsson Nylander“ kolekcija dizainerė siekia nustebinti ir įkvėpti žmones pamatyti spalvas iš naujų perspektyvų. Kurdama spalvų kolekciją, ji žaidė kontrastais, iš savo prisiminimų piešė spalvų ir vardų derinius, jungė vietas ir simbolius. Paletės kontrastai rodo, kad ji mato pasaulį kaip vietą, kurioje susimaišo emocijos, kur stipriai veikia mūsų intuicija ir pojūčiai.


Dizainerės Marie Olsson Nylander sukurta 14 spalvų paletė susideda iš šviesių, švelnių atspalvių, sodrių tonų, tamsių akcentų: ryški violetinė, įvairių atspalvių rusvai gelsva bei rausva, švelni juoda ir kelių atspalvių pilkšvai melsva bei žalsva. Nuostabūs ir eklektiški kontrastai tiek spalvose, tiek pavadinimuose paverčia visą kolekciją įsimintina ir nuotaikinga. Spalvos gali būti naudojamos tiek dideliems paviršiams, tiek smulkioms detalėms.


Marie yra žinoma dėl savo unikalaus stiliaus, rafinuoto skonio ir meilės tekstūroms bei antikvariniams daiktams. Jos namai ir darbai buvo fotografuojami ir rodomi daugelyje interjero žurnalų ir televizijos programų. Marie yra mados prekės ženklo „Odd Molly“ kūrybos vadovė, bendradarbiavusi su žinomu Švedijos tekstilės ir namų dekoravimo prekiniu ženklu „Ellos Home“. 


Interjero dizainerė Marie Olsson Nylander ir persikinė spalva
Interjero dizainerė Marie Olsson Nylander ir persikinė spalva
Gamintojo „Tikkurila“ nuotrauka


2024 metų spalvų kolekcija
2024 metų spalvų kolekcija
Gamintojo „Tikkurila“ nuotraukaPasikliaukime intuicija


Renginyje dalyvavęs profesorius Eugenijus Laurinaitis atsakė į visiems taip rūpimą klausimą, ar renkantis spalvas savo namams galima vadovautis intuicija. „Jei gali drąsiai pasakyti sau, jog man tinka, tuomet šis pasakymas ir yra intuicijos produktas“, – samprotauja Eugenijus Laurinaitis.  Pasikliaukite savo intuicija
Pasikliaukite savo intuicija
Gamintojo „Tikkurila“ nuotrauka


Prof. psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis
Prof. psichoterapeutas Eugenijus Laurinaitis
Gamintojo „Tikkurila“ nuotrauka


„2024-ųjų metų spalva ir visa „Color Now 2024“ kolekcija norime paraginti nebijoti pasikliauti pirminiu impulsu, renkantis spalvą savo kuriamai erdvei, – apibendrina „Tikkurila” marketingo vadovė Lina Malaškevičienė.


Kurdami interjerą, mes vizualiai pasakojame apie save, atskleidžiame savo pomėgius, asmenybę, dalinamės prisiminimais. Pasitikėdami savo intuicija, ką ir reprezentuoja “Tikkurila”, susikursime savo paties širdžiai mieliausias erdves.
Užsakymo nr.: PT_85272

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis