MADINGIAUSI SPALVŲ DERINIAI SU "COLOR NOW 2016"

Be spalvų nėra gyvybės. Įneškite į kasdienybę daugiau spalvų jau nuo šiandien! Spalvos interjere ne tik dailiai pakeis Jus supančią aplinką, bet ir taps puikiu įkvėpimo šaltiniu. Pasinerkite į interjero spalvų įvairovę ir raskite sau tinkamiausią spalvą kartu su COLOR NOW 2016.

COLOR NOW 2016 – TIKKURILA dizainerių sudarytas septynių madingiausių spalvų katalogas, kuris atspindi šio laikmečio dvasią. TIKKURILA siekia paskatinti žmones įsileisti daugiau spalvų į savo namus – ne tik ant sienų, ar grindų, bet ir ant baldų bei mažesnių interjero detalių.

Pristatome vasara labiausiai kvepiančias spalvas – GELTONĄ IR ŽALIĄ!

GELTONI ATSPALVIAI

Tikkurila nuotr.

Jei neįsivaizduojate ryto be kavos, o atsikelti iš lovos dažnai tampa misija neįmanoma, pats laikas atnaujinti savo interjerą su geltonais atspalviais. Pamatysite, kad keltis kasdien taps kur kas lengviau!

Geltoni atspalviai sukuria nuotaikingą atmosferą Jūsų interjere. Šios spalvos didelius paviršius paverčia tiesiog spindinčiais. Jūs galite kurti šviežius spalvų derinius, derinant ryškias spalvas kartu su balta.

Tikkurila nuotr.

Tikkurila nuotr.

ŽALI ATSPALVIAI

Jei namie ieškote ramybės ir harmonijos, praturtinkite savo interjerą žaliais atspalviais! Būsite nustebinti, kad namuose jausitės, kaip gamtos prieglobstyje.

Tikkurila nuotr.

Žali atspalviai ramina ir simbolizuoja gamtą bei augimą. Žalia spalva interjere gali būti derinama vis iš naujo - Jūs visada galite pasisemti įkvėpimo tiesiai iš gamtos. Mėtų žalsvumo ir žaliosios citrinos atspalviai atgaivina interjerą, o tamsesni samaniniai atspalviai kuria atpalaiduojančią atmosferą.

Tikkurila nuotr.

Tikkurila nuotr.

Sužinokite daugiau apie kitus madingus COLOR NOW 2016 derinius TIKKURILA interneto svetainėje, paspaudę čia.

Kurkite tokį namų interjerą, į kurį kasdien bus malonu sugrįžti!

Užsakymo nr.: PT_71815240

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis