Nuo gėlių vazonų iki drabužių spintos – idėjos, kaip panaudoti mokyklinių lentų dažus

Nedidelė lentelė ant šaldytuvo ar kiek didesnė piešimo lenta vaikų kambaryje, ant kurių galima kreida rašyti ar piešti, jau nebėra jokia naujiena ar originali idėja. Mes nepriminsime jums įprastų būdų, kaip tokias lentas panaudoti interjere, o pateiksime idėjų, kaip pritaikyti mokyklinių lentų dažus neįprastose vietose ir nudažytą paviršių panaudoti netikėtiems tikslams.

Kaip rašo Delfi.lv, jei bute neturite tiek vietos, kad galėtumėte kokiame kampe pastatyti lentą, sujunkite malonumą ir naudą – mokyklinių lentų dažais išdažykite jau turimą paviršių, pavyzdžiui, spintos duris.

O meniškame interjere galima išdažyti tokiais dažais vieną sieną ar sienos dalį, kad atėję svečiai arba patys šeimininkai galėtų palikti gražų piešinuką ar įrašą. Jei šeimininkams nepatinka, jie gali piešinuką nuvalyti, o jei patinka – palikti. Taip pat galima palikti tokią sieną kuriam laikui neišpieštą. Jei išpiešite spalvotomis kreidelėmis, galėsite pakeisti kambario atmosferą net nekeisdami tapetų.

A photo posted by Kayoko (@kayokoolive) on May 9, 2016 at 3:29pm PDT

Gera idėja vaikų kambariui – komoda, ant kurios kiekvieno stalčiaus nugarėlės galima kreida užrašyti, kas kur laikoma, kad būtų lengviau palaikyti kasdienę tvarką ir greičiau rasti reikiamus daiktus.

Šią idėją galima pritaikyti ir ant kitų baldų, pavyzdžiui, stilingai sutvarkytoje virtuvėje. Jei senos virtuvinės spintelės atrodo nekaip, galite jų dureles nudažyti mokyklinių lentų dažais ir ant jų užrašyti, kas kur laikoma.

Taip pat galite pasigaminti originalius padėkliukus, kuriuos galėsite panaudoti serviruodami pietų stalą ar stalą sode – juos galėsite naudoti vietoj kortelių, užrašydami ant jų svečių vardus arba surašydami valgiaraštį.

Taip pat nebloga idėja tokiais dažais nudažyti gėlių vazonus – jie ir gražiai atrodys, ir bus lengviau prisiminti, kas kur auga.

Taip pat mokyklinių lentų dažais galima nudažyti puodelius, ant kurių vėliau kreida galima uždaryti savo vardą, kad būtų lengviau atskirti vienodus puodelius.

Jei darbo vieta namuose neįsivaizduojama be kalendoriaus, nepatrauklų popierinį kalendorių galima pakeisti dekoratyviniu elementu ant sienos ir nusipiešti savo kalendorių – į jį tuo pačiu bus galima įrašyti ir planuojamus darbus.

Jei namuose vieni kitiems dažnai paliekate raštelius ar žinutes ant lapelių, vertėtų pasikabinti nedidelę lentelę virš komodos ar lentynėlės prieškambaryje, kur užrašyta žinia tikrai neliks nepastebėta.

A photo posted by U-ta (@pryudis43) on May 4, 2016 at 9:35pm PDT

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis