Kūrybiškas sprendimas: megztinukas – ne bet kam

Yra daiktų, kurie asocijuojasi su šalta žiema ir šiltu jaukumu – taip, atšiaurus metų laikas ir malonus pojūtis vienas be kito netektų pusės savo žavesio, o tobuliausia jų dueto išraiška yra mezginys.

Gera idėja

Pakartojimas yra tas veiksmas, kuris lemia dekoravimo idėjos sėkmę. Nors ir vienintelis ryškus baltai raudonas akcentas yra efektingas, numegzkite daugiau tokio pat stiliaus „drabužėlių“, kaip matote pagrindinėje straipsnio nuotraukoje, ir aprenkite jais visą būrį nedidukių žvakidžių ar stiklinaičių.

Žiemiškas snaigių ornamentas

Net ir apgalvotas, stilingas šventinio stalo dekoras be mielų rankų darbo daikčiukų atrodytų pernelyg oficialiai – primintų dalyvavimą darbiniame vakarėlyje, o ne smagų susibūrimą savuose savituose namuose... Mezginiai yra tai, kas visada suteikia asmeniškumo (net jei juos įsigijote parduotuvėje, nes megzti taip ir neteko išmokti...).

Megztinis taip pat gali paslėpti ir vyno butelį: juk galbūt aplinkybės pakoreguos realybę taip, kad atsiras vis daugiau nenorinčių matyti jo ant stalo. Argi toks dekoras nėra išradingas kompromisas? O svarbiausia – megztinukas vyno buteliui toks tikroviškas, su „kaklu“ – jei imsite virbalus į rankas, nepamirškite jo numegzti, tai labai paprasta ir miela.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis