Namų dekoro idėjos gimtadienio šventei

Kartais norisi nustebinti svečius ne vien gausiai vaišėmis nukrautu stalu ar įmantresniu patiekalu, bet ir šventiškai papuošta namų erdve. Būtent tokia užduotis laukė dizainerės Linos Ruokienės.

Ją ji įgyvendino sumaniai ir kartu paprastai. Aplinka buvo papuošta šventiškai, bet kartu dvelkė moteriškumu, lengvumu, skaidrumu ir iškart pakeitė įėjimo, laiptinės bei palėpinės svetainės erdves.

L. Ruokienė pagamino gėlių žiedų ir pom-pom burbulų iš šilkinio bei skaidraus vyniojimo popieriaus. Juos laikant tvarkingai, galima naudoti ne kartą.

Spalvinei gamai buvo parinkti švelnūs rausvi, tamsesni ir šviesesni violetiniai atspalviai, papildyti baltomis detalėmis. Akcentams ant stalų dizainerė naudojo minėtų spalvų įvairaus dydžio žvakes, o vietoj žvakidžių - skirtingas gėrimų taures, į kurių vidų buvo įdėti popierinai gėlės žiedai.

Prie bendros temos idealiai tiko violetinės spalvos servetėlės su baltais burbulais.

Tokių kompozicija lengvai galite pasidaryti ir patys - juk priemonės pačios paprasčiausios. Jums tereikės įvairaus dydžio taurių, žvakių, o į vidų galima dėti sezonines, temines dekoracijas - gyvus gėlių žiedus, lapelius, vaisius, uogas, kankorėžius.

Kompozicijai papildyti naudokite įvairiaspalves servetėles, kaspinus.


Asmeninio archyvo nuotr.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis