Kaip papuošti namus Helovino šventei?

Piktdžiugišku veidu besišypsantis moliūgas – tradicinė kiekvieno Helovino dekoracija. Be abejo, populiariausias būdas yra tiesiog išpjauti trikampio formos akis, nosį ir burną. Tačiau moliūgo paviršiuje galite išraižyti žymiai įdomesnių vaizdų.

1. Pasirinkite norimo dydžio moliūgą – kuo jis didesnis, tuo daugiau detalių galėsite jame išskaptuoti.

2. Nupjaukite moliūgo viršų, vėliau jį panaudosite kaip dangtį. Moliūgo vidų švariai išskobkite.

Gamintojo nuotr.

3. Kai moliūgo vidus švarus, laikas ant jo perkelti pasirinktą piešinį. Paprasčiausias būdas tai padaryti yra atsispausdinti tinkamo dydžio trafaretą ir lipnia juosta priklijuoti jį ant moliūgo.

4. Dabar prasideda kruopštumo reikalaujanti dalis. Pasinaudokite mažu peiliuku ar kitu aštriu įrankiu, ir pagal trafareto linijas išbadykite piešinio siluetą ant moliūgo. Tokiu būdu jums nereikės perpiešti savo idėjos iš akies, o ir piešinys bus simetriškas.

5. Nuimkite popierinį trafaretą ir pradėkite skobti pasirinktas vietas.

Toliau gilinkite ertmes naudodami įvairius įrankius, pavyzdžiui, medinius pagaliukus siauroms linijoms, ar šaukštelį apvalesnėms ertmėms. Giliau išskobtos ertmės švies ryškiau, tuo tarpu storesnis moliūgo sluoksnis praleis tik nedidelį kiekį šviesos. Jei apgalvosite savo idėją iš anksto, galite sukurti išties įspūdingą vaizdą iš tamsesnių ir šviesesnių vietų, tarytum šešėliuodami piešinį ant popieriaus.

Shutterstock nuotr.

6. Kai jūsų moliūgo dizainas bus baigtas, į jo vidų įdėkite kelias žvakutes.

Shutterstock nuotr.

Dekoracijos per pusvalandį

Jei neturite laiko skaptuoti moliūgui – jums pravers Helovino dekoracijų idėjos, kurias įgyvendinti sugaišite mažiau nei pusvalandį.

Jūsų draugus gali pasitikti durininkas Frankenšteinas. Dekoracijai, kuri nepaliks abejingų, paruošti reikia tik spalvoto popieriaus, žirklių ir lipnios juostos.

Iš popieriaus iškirpkite norimos formos akis, plaukus, o kad Frankenšteinas būtų grėsmingesnis – iškirpkite ir randą. Žinoma, improvizuoti galite paruošdami įdomios formos antakius – Frankenšteinas įgaus spalvingesnį charakterį.

Lipnia juosta ant lauko durų pritvirtinkite popierių ir laukite skambaus vaikų juoko – Frankenšteinas tikrai visus nustebins ir atneš gerą nuotaiką.

Popierinės pelės

Nepamirškite papuošti ir mažiau matomų namų kampelių. Pavyzdžiui, išnaudokite laiptus ar knygų lentynas.

Iš juodo popieriaus iškirpkite pelių urvus primenančias formas, pelių šešėlius ir dekoracijas lipnia juosta pritvirtinkite prie knygų lentynos arba durų kampe. Draugai tikrai atkreips dėmesį į žaismingas peles.

Gamintojo nuotr.

Taip pat iš juodo popieriaus galite iškarpyti skrendančių šikšnosparnių formas ir šias dekoracijas pritvirtinti prie sienos ar lango. Tegul šis Helovinas būna ypatingas!

Parengta pagal Zoombook.lt informaciją

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis