7 originalios idėjos, kaip panaudoti kreidinius lentos dažus

Daugumai žmonių kreidiniai lentos dažai asocijuojasi su mokykline lenta, ant kurios tekdavo rašyti balta kreida, tepdavusią pirštus. Tačiau dabar jais dažomos ne tik sienos ar grindys, bet ir puošiami vazonai, puodeliai, šaldytuvai, gražinami laiptai ir papuošalai...  Neatsiliekame nuo visuotinės mados ir pristatome 7 originalias idėjas, kurios neabejotinai pagyvins jūsų interjerą!

Kreidinius dažus lengva pasigaminti ir patiems. Tereikia vieną puodelį norimos spalvos dažų sumaišyti su dviem šaukštais plytelių tarpų glaisto-užpildo. 

1.SIENINIS KALENDORIUS

Būkite organizuoti ir svarbiausius įvykius žymėkitės sieniniame kalendoriuje. Toks kalendorius turi begalę pliusų: ne tik sutaupysite popieriaus, pagyvinsite interjerą, bet ir neužmiršite atlikti darbų, kurie nuolat šmėžuos jums prieš akis.

2. DEKORUOTOS KĖDĖS

Artėja vaikų gimtadienis, o galbūt rengiate artimajam jubiliejų? Kad nekiltų ginčų dėl sėdimų vietų, pasinaudokite šia idėja: kėdės atkaltę nudažykite mokyklinės lentos dažais ir norimos spalvos kreida užrašykite svečio vardą. 

3. PAVEIKSLAI

Kas sakė, kad įrėminti galima tik nuotraukas? Leiskite pasireikšti savo vaizduotei, nes padengus stiklą kreidiniais dažais neįmanoma tampa įmanoma! Svečius pasitikite su įrėmintu „Sveiki atvykę“ užrašu, o namiškius nustebinkite „Dienos meniu“ paveikslu. Galite padaryti ir atvirkščiai – nudažykite ne stiklą, o rėmus. Tuomet galėsite aprašyti nuotrauką, esančią jų viduje.

Shutterstock nuotr.

4. ŠALDYTUVAS

Su kreidiniais dažais padengtu šaldytuvu nušausite kelis zuikius vienu šūviu – galėsite ant jo sudaryti pirkinių sąrašą, užsirašyti receptus, palikti namiškiams svarbias žinutes bei leisti pasireikšti vaikų vaizduotei. 

5. PUODELIAI

Ieškote originalios dovanos geriausiam draugui? Nupirkite puodelį, jį nudažykite kreidiniais dažais ir užrašykite ką nors šmaikštaus – tikrai nustebinsite savo išradingumu. O geriausia tai, kad užrašą panorėjus galima tuoj pat nuplauti ir išraityti ką nors kita.

6. VAZONAI
Auginantiems prieskoninius augalus  siūlome tokią idėją: dalį vazono nudažykite mokyklinės lentos dažais ir balta kreida užrašykite jame augančių žolelių rūšį. Ir gražu, ir nereikia nuolat laužyti galvos, kuriame vazone auga peletrūnai, o kuriame bazilikai. 

Shutterstock nuotr.

7. ORIGINALIOS NUOTRAUKOS

Kodėl gi nepasiūlius šeimai ar draugams surengti linksmą fotosesiją? Siena, nupurkšta kreidiniais dažais, yra puikus fonas. Nupieškite ant jo muilo burbulus ir, pasiėmę tikrą pūtiklį, vaizduokite, kad pučiate. Arba nupieškite lietaus lašus ir liežuviu stenkitės „pagauti“ krintantį vandenį. Linksmybės ir gražios nuotraukos garantuotos!

Shutterstock nuotr.

Dėmesio!

Kviečiame atsakyti į žemiau esančius klausimus ir mėnesio gale išrinksime vieną laimėtoją (su juo susisieksime asmeniškai), kuriam padovanosime 3 mėnesių žurnalo „Mano Namai“ prenumeratą.

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis