11 neįprastų būdų kavos filtrams panaudoti

Rodos, kavos filtrų paskirtis yra labai siaura, tačiau pasirodo, ji gali būti tikrai universali.

1. Apsaugokite trapius indus ir virtuvės reikmenis
Naudokite suplotus kavos filtrus į krūvą spintelėje sudėtoms lėkštėms ir puodams atskirti. Taip apsaugosite porcelianinius indus nuo įbrėžimų ar kitų pažeidimų.

2. Atskirkite žemę nuo vazono
Kavos filtrus siūloma naudoti dedant juos ant vazonų dugno po žeme. Šis būdas padės palaikyti tvarką, o iš vazono neišbyrės augalui gyvybiškai reikalinga žemė.

3. Smulkios detalės renkant ir ardant baldus
Ėmėtės baldų surinkimo, tačiau nežinote, ką daryti, kad visos mažytės detalės būtų vienoje vietoje? Sudėkite visu šiuos mažmožius ant kavos filtro ir niekada nepamesite net ir menkiausio varžtelio.

4. Šventinių papuošimų laikymas
Jei turite daugybę mažų ir trapių šventinių papuošimų, kiekvieną iš jų suvyniokite į kavos filtrą prieš dedami ten, kur juos ketinate laikyti. Šis būdas padės išvengti nemalonių netikėtumų kitais metais.

5. LCD ekranų valymas
Taip pat rekomenduojama naudoti kavos filtrus LCD ekranams valyti. Juk tai puikios pašluostės, kuriomis nepriekaištingai nuo televizoriaus ir kompiuterio nuvalysite dulkes, nepalikdami jokių pūkelių.

6. Batų valymas
Kavos filtrai puikia tinka batams ir visiems kitiems odos dirbiniams valyti. Ant kavos filtro užtepkite šiek tiek batų valymo priemonės ir blizginkite batus nepalikdami ant jų jokių nepageidaujamų pūkelių.

7. Nešvarumai mikrobangų krosnelėje
Pritvirtinkite kavos filtrą prie dubenėlių ir lėkščių prieš dėdami juos į mikrobangų krosnelę – taip apsaugosite ją nuo išsitaškiusio maisto. Jei vis dėlto nepavyko pasirūpinti mikrobangų krosnele ir jos viduje atsirado nešvarumų, sudrėkinkite kavos filtrą, įdėkite jį 15 sekundžių į veikiančią mikrobangų krosnelę, o tada tuo pačiu filtru nuvalykite sieneles.

8. Pasidarykite oro gaiviklį
Kavos filtrai – nuostabi laikina oro gaiviklio atmaina. Vienas iš variantų: sumaišykite vieną ar du šaukštus sodos su jūsų mėgstamais aromatais. Šis mišinys iš karto paskleis gaivos bangą bet kokioje patalpoje.

9. Blizginkite langus
Vietoje popierinio rankšluosčio langams valyti naudokite kavos filtrus – langai blizgės kaip niekad.

10. Lapeliai drabužių džiovyklei
Galite pasidaryti lapelių džiovyklei. Tereikia užpilti nedidelį skysto minkštiklio kiekį ant kavos filtro ir įmesti jį į džiovyklę.

11. Valykite automobilio vidų
Ir paskutinis būdas – naudokite kavos filtrą su keliais augalinio aliejaus lašais automobilio vidui valyti, o taip pat ir nedideliems įbrėžimams šalinti

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis