Ką būtina žinoti keičiant radiatorių?

Kai radiatoriai pasensta, jie tampa mažiau efektyvūs šildant kambarį, o jų viduje taip pat gali kauptis įvairios nuosėdos. Jas galima išplauti naudojant specialius chemikalus, tačiau jie nepadės, jei radiatorius yra tikrai senas. Vadinasi, atėjo metas keitimui. Ką reikia žinoti, keičiant radiatorių? Pateikiame jums aktualius klausimus ir specialisto iš UAB „Sanistal“ atsakymus į juos apie radiatorių keitimą.

Kada paprastai žmonės keičia radiatorius?

Žinoma, kad tikrai nekeičia per šildymo sezoną, nes tada reiktų išjungti viso namo šildymą. Dažniausiai žmonės keičia rudenį, prieš šildymo sezoną. Pavasarį, po šildymo sezono, žmonės kažkodėl nenoriai keičia, nors turi ilgą laiko tarpą tam darbui atlikti.

Ar radiatorių galima keisti pačiam ar reikia meistrų pagalbos?

Neretai žmonės patys keičia radiatorius, nes pajungti juos kaip nors kitaip tiesiog neįmanoma. Radiatorių keisti nėra labai sudėtinga, bet, žinoma, geriausia kreiptis į meistrus. Keičiant radiatorių svarbiausia žinoti kur užsukti vandenį, o meistrai tą žino geriausiai. Meistras taip pat gali patarti, kokio dydžio radiatorių pirkti, kad šildymo sistema neišsibalansuotų.

Kiek laiko trunka radiatoriaus keitimas?

Keitimo darbai 2-3 kambarių bute užtrunka maždaug pusdienį.

Ar reikia perspėti kaimynus?

Kaimynų perspėti nebūtina, bet reikia būtinai kreiptis į namo pirmininką ar asmenį, kuris yra atsakingas už daugiabučio tvarką, nes jis geriausiai galėtų parodyti, kuriose vietose visame name užsukti vandenį.

Užsakymo nr.: PT_63587282

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis