Naujausios buitinės technikos tendencijos: pasirinkite lengvesnį namų valymą

Šiuolaikiniame sparčiai besivystančiame pasaulyje buitinė technika tapo nepakeičiama mūsų kasdienio gyvenimo palydovė. Nuo maisto gaminimo iki valymo – šie naujoviški prietaisai iš esmės pakeitė mūsų namų tvarkymą, todėl kasdienės užduotys tapo efektyvesnės ir pareikalavo mažiau laiko. Pastaruoju metu ypač išpopuliarėjo išmanieji dulkių siurbliai ir robotai siurbliai, turintys jutiklius bei „Wi-Fi“ ryšį. Šie prietaisai gali būti valdomi nuotoliniu būdu per išmaniojo telefono programėles ir netgi turi galimybę laikytis tam tikrų valymo grafikų. Tokie išmanūs siurbliai, pasižymintys dirbtiniu intelektu, gali neprižiūrimi valyti jūsų namus, užtikrindami, kad nė vienas kampelis neliks nepaliestas. Šiame straipsnyje apžvelgsime keletą iš šių naujoviškų produktų, kurie gali puikiai pasitarnauti ir jūsų namuose.Robotas siurblys „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite“
Robotas siurblys „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite“
Nuotrauka: 1a.lt„Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite“ yra įspūdingos buitinės technikos pažangos įrodymas. Šis dulkių robotas siurblys sujungia tradicinio dulkių siurblio patogumą ir dirbtinį intelektą. Dėl savo elegantiško dizaino ir galingo siurbimo šis prietaisas be vargo susidoroja su dulkėmis, purvu ir šiukšlėmis ant jūsų grindų.


Viena iš išskirtinių „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite“ savybių – galimybė ne tik siurbti, bet ir plauti, todėl jūsų grindys bus kruopščiai išvalytos. Dėl rafinuotų jutiklių ir žemėlapių sudarymo technologijos robotas lengvai keliauja po jūsų namus, išvengdamas kliūčių ir užtikrindamas, kad būtų išvalytas kiekvienas kampelis. Nesvarbu, ar turite kietmedžio grindis, kilimus, ar plyteles, šis robotas siurblys gali pasirūpinti bet kokia aplinka, todėl jis yra universalus jūsų buitinės technikos priedas.
Robotas siurblys „Roidmi EVE Plus White“
Robotas siurblys „Roidmi EVE Plus White“
Nuotrauka: 1a.lt„Roidmi“ dulkių siurblio sąvoką pakėlė į visiškai naują lygmenį su „EVE Plus White“ modeliu. Šis galingas ir elegantiškas prietaisas – tai ne tik dulkių siurblys, bet ir gyvenimo būdo patobulinimas. Dėl savo rafinuoto dizaino ir pažangios valymo technologijos „Roidmi EVE Plus White“ yra bet kokių šiuolaikinių namų išskirtinis elementas.


„EVE Plus White“ išsiskiria savo išmaniosiomis funkcijomis. Su lazerine navigacija ir realaus laiko žemėlapiais jis ne tik išvalo grindis, bet ir įsimena jūsų namų išplanavimą, kad galėtų greičiau ir efektyviau valyti ateityje. Roboto siurblio programėlėje galite nustatyti norimus valymo grafikus, valdyti jį nuotoliniu būdu ir net nustatyti draudžiamas zonas, taip užtikrinant individualų valymą. O elegantiška siurblio išvaizda puikiai akomponuos jūsų namų interjerą.Robotas siurblys „Xiaomi Roborock S8“
Robotas siurblys „Xiaomi Roborock S8“
Nuotrauka: 1a.ltDar vienas robotų siurblių srities atradimas yra „Xiaomi Roborock S8“. Šis buitinės technikos prietaisas gali pasigirti daugybe funkcijų, dėl kurių namų valymas tampa lengvas ir efektyvus. Naudodamas itin tikslią LiDAR navigacijos sistemą, „Roborock S8“ gali neįtikėtinai detaliai sudaryti jūsų namų žemėlapį, sukurdamas virtualų optimalių valymo maršrutų planą.


„Roborock S8“ neapsiriboja vien tik dulkių siurbimu – tai daugiafunkcis valymo prietaisas. Jis gali šluostyti grindis, todėl puikiai tinka namams, kuriuose yra įvairių tipų grindų dangos. Be to, jo didelės talpos dulkių talpykla reiškia, kad ją reikia rečiau ištuštinti, o stipri siurbimo galia leidžia surinkti net ir smulkiausias daleles.Dulkių siurblys „Philips Series 2000 XB2125/09“
Dulkių siurblys „Philips Series 2000 XB2125/09“
Nuotrauka: 1a.lt
Nors dulkių siurbliai yra puiki buitinė technika švarioms grindims palaikyti, pirkėjai dažnai pamiršta apie patalpų oro kokybės palaikymą. „Philips Series 2000 XB2125/09“ siurblyje veikia „Super Clean Air“ oro valytuvas, skirtas užtikrinti, kad ore, kuriuo kvėpuojate, nebūtų teršalų ir alergenų. 


Šiame oro valytuve naudojama pažangi filtravimo technologija, kuri sulaiko vos 0,003 mikrono dydžio daleles, įskaitant dulkes, žiedadulkes, naminių gyvūnų pleiskanas ir net bakterijas bei virusus. Dėl kelių ventiliatoriaus greičio nustatymų ir tyliojo režimo jis gali sklandžiai įsilieti į jūsų kasdienį gyvenimą, užtikrindamas gaivų ir švarų orą kiekviename jūsų namų kampelyje.Dulkių siurblys „Electrolux PD82-4ST“
Dulkių siurblys „Electrolux PD82-4ST“
Nuotrauka: 1a.lt„Electrolux PD82-4ST“ dulkių siurblys suderina galią ir inovacijas, kad būtų pasiekti išskirtiniai valymo rezultatai. Šis buitinės technikos prietaisas sukurtas taip, kad dėl išmaniųjų funkcijų ir didelio našumo variklio nereikėtų sukti galvos dėl dulkių pertekliaus.


„Electrolux PD82-4ST“ turi išmaniuosius jutiklius, kurie automatiškai reguliuoja siurbimo galią pagal grindų dangos tipą. Nuo kietmedžio iki kilimų – jis prisitaiko, užtikrindamas geriausią valymo našumą. Didelė šiukšlių dėžė ir efektyvi filtravimo sistema reiškia, kad galite išsiurbti daugiau, o ištuštinti reikės rečiau, todėl jūsų valymo rutina taps dar lengvesnė.


Atsinaujinti verta


Akivaizdu, kad naujausios buitinės technikos tendencijos iš esmės pakeitė mūsų požiūrį į namų ruošą. Šie išmanieji, efektyvūs ir ekologiški buitiniai prietaisai sukurti tam, kad palengvintų jūsų gyvenimą bei užtikrintų nepriekaištingą namų švarą. Dėl išmaniųjų funkcijų, galingo siurbimo ir gebėjimo pasirūpinti įvairiausiais paviršiais, švarius ir tvarkingus namus palaikyti lengviau nei bet kada anksčiau. Nesvarbu, ar pasirinksite „Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop 2 Lite“, „Roidmi EVE Plus White“, „Xiaomi Roborock S8“, „Philips Series 2000 XB2125/09“, ar „Electrolux PD82-4ST“, galite būti ramūs, nes šie buitiniai prietaisai padės jums palaikyti aukščiausio lygio švarą savo namuose.


Pasinaudokite technologinėmis naujovėmis ir namų tvarkymą paverskite malonumu. Susidomėjote? Pačius geriausius pasiūlymus ir naujausią techniką kviečiame atrasti 1a.lt internetinėje parduotuvėje. 


Užsakymo nr.: PT_84388

Parašyk Redakcijai

Sekite mus:

Prenumeruok

Naujienlaiškį

Prenumeruodami portalą, Jūs sutinkate su taisyklėmis